konec
12.08.2016, 12:00 • Martin Dvořák, Adam Joska (@AdamJoska2)
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 7. den
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
6:24
6:20
6:15
6:11
5:49
Brazílie – Austrálie 1:0 (po pen. 7:6)
5:31
Francie – Venezuela 94:56
Volejbal muži
Brazílie – J. Korea 3:0
5:04
Další čtvrtfinálový fotbalový zápas turnaje žen jde do prodloužení, tentokrát mezi Brazílií a Austrálií
4:56
Postupující do finále:
1. Pernille Blumeová (DEN) 24,28
2. Cate Campbellová (AUS) 24,32
3. Ranomi Kromowidjojoová (NED) 24,39
4. Francesca Halshallová (GBR) 24,41
5. Bronte Campbellová (AUS) 24,43
6. Simone Manuelová (USA) 24,44
7. Etiene Medeirosová (BRA) 24,45
8. Aljaksandra Herasimeňová (BLR) 24,53
4:51
Postupující do semifinále:
Shelyy-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) – 10,96 – Q
Michelle-Lee Ahyeová (TTO) – 11,00 – Q
Marie-Josse Ta Louová (CIV) – 11,01 – Q
Desiree Henryová (GBR) – 11,08 – Q
English Gardnerová (USA) – 11,09 – Q
Tori Bowieová (USA) – 11,13 – Q
Blessing Okagbareová (NGR) – 11,16 – Q
Dafne Schippersová (NED) – 11,16 – Q
Murielle Ahoureová (CIV) – 11,17 – Q
Elaine Thompsonová (JAM) – 11,21 – Q
Tianna Bartorelettaová (USA) – 11,23 – Q
Ewa Swobodová (POL) – 11,24 – Q
Rosangela Santosová (BRA) – 11,25 – Q
Christania Williamsová (JAM) – 11,27 – Q
Taťjana Pintová (GER) – 11,31 – Q
Carina Hornová (RSA( – 11,32 – Q
4:43
4:31
Zápas čtyřhry mixu Hradecká, Štěpánek proti dvojici Beguová, Tacau se odehraje před téměř prázdnými tribunami
4:18
Na konci tiebreaku už to bylo lepší a třetí set jsme hráli normálně, tam se nemáme na co vymlouvat. Chtěli jsme jiný kov než v Londýně, pořád může být, ale ten druhý. Takový zápas jsme si nepřáli."
4:18
Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou při rozhovoru po prohraném semifinále čtyřhry
4::14
Adamsová hodila posledním pokusem 20,39, vylepšila si osobní rekord o 39 centimetrů, vylepšila národní rekord a pokořila Valerii Adamsovou svým posledním pokusem v soutěži a se stává olympijskou vítězkou ve vrhu koulí!
1. Carterová (USA) 20,63
2. Adamsová (NZL) 20,42
3. Mártonová (HUN) 19,87
4:10
To se při plavání ještě nestalo - na druhém místě tři plavci
4:06
3:57
Radek Štěpánek se s trenérem Petrem Pálou rozehrává před mixem, který by měl začít zhruba za pětadvacet minut
3:54
Anthony Erwin má ve 35 letech své druhé olympijské zlato z kraulařské padesátky, to první získal před neuvěřitelnými 16 lety v Sydney!
1. Anthony Ervin (USA) 21,40
2. Florent Manaudou (FRA) 21,41
3. Nathan Adrian (USA) 21,49
3:51