Vítěz: S. Manuelová (USA), P. Oleksiaková (CAN)
konec (3. Sarah Sjöstromová)
12.08.2016, 04:29 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
100m volný styl - finále (ženy)
Vítěz: S. Manuelová (USA), P. Oleksiaková (CAN)
konec (3. Sarah Sjöstromová)
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
Ještě jednou v grafické podobě
1. Simone Manuelová (USA) 52,70 – OR
-. Penny Oleksiaková (USA) 52,70 – OR
3. Sarah Sjöströmová (SWE) 52,99
4. Bronte Campbellová (AUS) 53,04
5. Ranomi Kromowidjojová (NED) 53,08
6. Cate Campbellová (AUS) 53,24
7. Abbey Weitzeilová (USA) 53,30
8. Janette Ottesenová (DEN) 53,36
50M
1. dráha Ranomi Kromowidjojová (NED)
2. dráha Bronte Campbellová (AUS)
3. dráha Simone Manuelová (USA)
4. dráha Cate Campbellová (AUS)
5. dráha Penny Oleksiaková (USA)
6. dráha Sarah Sjöströmová (SWE)
7. dráha Janette Ottesenová (DEN)
8. dráha Abbey Weitzeilová (USA)