Vítěz: Giovanni Battista Bardis (FRA)
konec
12.08.2016, 15:15 • Jan Šimek (@janek_simek)
Do 85 kg (muži)
Vítěz: Giovanni Battista Bardis (FRA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
To hlavní ale teprve přijde. Finále této váhové kategorie je na programu přesně o půlnoci. Tak jej nezapomeňte sledovat společně s námi na Onlajnech.
Díky za pozornost a hezký zbytek dne!
1. Giovanni Battista Bardis (FRA) – 357 kg (165+192)
2. Theodoros Iakovidis (GRE) – 350 kg (160+190)
3. Pascal Plamondon (CAN) – 345 kg (155+190)
4. Dongju Yu (KOR) – 340 kg (150+190)
5. Amar Musić (CRO) – 336 kg (150+186)
6. Richard John Edward Patterson (NZL) – 330 kg (149+181)
7. Tan Tai Hoang (VIE) – 325 kg (145+180)
8. Welisson Rosa Da Silva (BRA) – 325 kg (145+180)
9. Milko Olavi Tokola (FIN) – 320 kg (145+175)
10. Khalid El Aabidi (MAR) – 285 kg (120+165)
11. Christian Amoah (GHA) – 283 kg (130+153)
12. Kyle Sean Micallef (MLT) – nedokončil. (17:11:34)