Vítěz: Ch. Reitz (GER)
konec
12.08.2016, 17:15 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
Pistole 25 m - den první (muži)
Vítěz: Ch. Reitz (GER)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
1. Christian Freitz (GER) 296 bodů – 15x vstřelených vysokých desítek
2. Jean QuiQuampoix (FRA) 293-11x
3. Pavlo Korostylov (UKR) 293-6x
4. Fu-šeng Čang (CHN) 292-12x
5. Riccardi Mazzetti (ITA) 292- 10x
6. Oliver Geis (GER) 291-13x
7. Jüe-chung Li (CHN) 290-14x
8. Leuris Pupo (CUB) 290-10x
9. Keith Sanderson (USA) 290-9x
10. Gurpreet Singh (IND) 289-10x
11. Alexej Klimov (RUS) 289-9x
12. Terujoši Akijawa (JPN) 288-9x
13. Jorge Llames (ESP) 288-7x
14. Ruslan Lunev (AZE) 288-5x
15. Pjotr Daniluk (POL) 288-5x
16. Junhong Kim (KOR) 287-8x
17. Mustafa Ghulam Bashir (PAK) 287-4x
18. Roman Bondaruk (UKR) 286-9x
19. Emerson Duarte (BRA) 285-9x
20. Emil Milev (USA) 284-1x
21. Ejta Mori (JPN) 284-5x
22. Ahmed Shaban (EGY) 278-1x
23. Minsu Kang (KOR) 276-7x
24. Marko Carillo (PER) 272-6x
25. Peeter Olesk (EST) 270-5x
26. David Chapman (AUS) 269-9x (19:39:09)
1. Christian Freitz (GER) 296
2. Jean QuiQuampoix (FRA) 293
3. Pavlo Korostylov (UKR) 293
4. Fu-šeng Čang (CHN) 292
5. Riccardi Mazzetti (ITA) 292
6. Oliver Geis (GER) 291
7. Jüe-chung Li (CHN) 290
8. Leuris Pupo (CUB) 290
9. Keith Sanderson (USA) 290
10. Gurpreet Singh (IND) 289
11. Alexej Klimov (RUS) 289
12. Terujoši Akijawa (JPN) 288
13. Jorge Llames (ESP) 288
14. Ruslan Lunev (AZE) 288
15. Pjotr Daniluk (POL) 288
16. Junhong Kim (KOR) 287
17. Mustafa Ghulam Bashir (PAK) 287
18. Roman Bondaruk (UKR) 286
19. Emerson Duarte (BRA) 285
20. Emil Milev (USA) 284
21. Ejta Mori (JPN) 284
22. Ahmed Shaban (EGY) 278
23. Minsu Kang (KOR) 276
24. Marko Carillo (PER) 272
25. Peeter Olesk (EST) 270
26. David Chapman (AUS) 147
1. Christian Freitz (GER) 296
2. Jean QuiQuampoix (FRA) 293
3. Pavlo Korostylov (UKR) 293
4. Fu-šeng Čang (CHN) 292
5. Riccardi Mazzetti (ITA) 292
6. Oliver Geis (GER) 291
7. Leuris Pupo (CUB) 290
8. Keith Sanderson (USA) 290
9. Gurpreet Singh (IND) 289
10. Alexej Klimov (RUS) 289
11. Terujoši Akijawa (JPN) 288
12. Pjotr Daniluk (POL) 288
13. Junhong Kim (KOR) 287
14. Mustafa Ghulam Bashir (PAK) 287
15. Roman Bondaruk (UKR) 286
16. Emerson Duarte (BRA) 285
17. Ahmed Shaban (EGY) 278
18. Minsu Kang (KOR) 276
19. Marko Carillo (PER) 272
20. Peeter Olesk (EST) 270