Maďarsko - Japonsko

17:7

konec (5:1, 6:2, 2:2, 4:2)

12.08.2016, 14:00 • Maria Lenk Aquatics Centre • Skupina A • Pavel Černý

V poslední části hry ještě Maďarsko navýšilo vedení a naprosto po zásluze poráží Japonce 17:7. Rozdíl mezi soupeři byl markantní a je i brankově vyjádřený, kdy o pět gólů se postaral Gabor Kis. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. Za několik okamžiků můžete třeba pokračovat ve sledování dalšího utkání vodního póla mezi Chorvatskem a Itálií. (15:15:46)

0:00

Skončila čtvrtá čtvrtina.

0:17

Keigo Okawa vypálil, avšak jeho pokus maďarský brankář vytěsnil.

0:42

Maďarsko právě vstřelilo branku!
GABOR KIS dává v poslední minutě branku, když se opět prosazuje z předbrankového prostoru.

0:59

Kodži Takei vypustil zajímavou střelu, jenže gólman evropského družstva chytá.

1:36

Timeout si vybírá maďarský trenér.

2:58

Ovšem Maďarsko se nenechává zahanbit a přesnou ranou se prosazuje i NORBERT HOSNYANSZKY.

3:25

Japonsko právě vstřelilo branku!
KODŽI TAKEI se dostal ke střele z velké dálky a dokázal zaskočit maďarského gólmana.

3:32

K vidění byla další trefená branková konstrukce, kdy vypálil do tyčky Norbert Hosnyanszky.

4:01

Nejprve zakončoval Takei a po něm se ke střele dostal ještě Arai, ale v obou případech zakročil gólman soupeře.

4:20

Japonsko si vzalo oddechový čas.

5:10

ACUŠI ARAI dostal balón na levou stranu, odkud dokázal trefit skákavou ranou branku.

5:34

MARTON VAMOS se dostal do dalšího zakončení a tvrdou ranou se trefil přesně pod břevno, i když si gólman soupeře na míč sáhnul.

6:38

Gabor Kis se rozhodl vyzkoušet pozornost soupeře ze střední vzdálenosti, ale nakonec trefil brankovou konstrukci.

7:14

DANIEL VARGA se hned v úvodní minutě prosazuje a dává již 14. maďarskou branku dnešního utkání.

8:00

Začala čtvrtá čtvrtina.
Ve třetí části jsme viděli „pouze“ čtyři branky – po dvou na každé straně. Maďaři již zvolnili tempo a šetří trochu energie pro další zápasy, jelikož s Japonci si zřejmě poradí v pohodě.