Vítěz: P. Blumeová (DEN)
konec
12.08.2016, 18:02 • Olympic Aquatics Stadium, Rio de Janeiro, Brazílie • Johan Čáp (@CAPJohanCZ)
50m volný styl - rozplavby (ženy)
Vítěz: P. Blumeová (DEN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
P. Blumeová (DEN)
F Halshallová (GBR)
A. Herasimeňová (BLR)
B. Cambellová (AUS)
A. Weitzeil (USA)
J. Ottesenová (DEN)
C. Campbellová (AUS)
Ch. Van Landeghemová (CAN)
R. Krowidjojovová (NED)
S. Sjöströmová (SWE)
S. Manuelová (USA)
T. Alshammarová (SWE)
I. Dekkerová (NED)
A. Vanderpool-Wallaceová (BAH)
D. Brandt (GER)
E. Medeirosová (BRA)
1. Pernille Blumeová (DEN) 24,23 s
2. Bronte Campbellová (AUS) 24,45 s
3. Sarah Sjöströmová (SWE) 24,66 s
1. Francesca Halsallová (GBR) 24,26 s
2. Jeanette Ottesenová (DEN) 24,48 s
3. Cate Campbellová (AUS) 24,52 s
1. Aljaxandra Herasimeňová (BLR) 24,42 s
2. Abbey Weitzeilová (USA) 24,48 s
3. Ranomi Kromowidjojová (NED) 24,57 s
3. Chantal Van Landeghemová (CAN) 24,57 s
1. Inge Dekkerová (NED) 24,77 s
2. Farida Osmanová (EGY) 24,91 s
3. Julia Chytrajaová (BLR) 25,18 s
1. Vanesse Garciaová (PUR) 24,94 s
2. Melanie Heniqueová (FRA) 25,36 s
3. Zohar Shiklerová (IZR) 25,38 s
1. Susann Bjornsenová (NOR) 25,05 s
2. Julie Meynenová (LUX) 25,12 s
3. Liliana Ibanez Lopezová (MEX) 25,25 s
1. Karen Torrezová (BOL) 26,16 s
2. Naomi Ruelleová (BOT) 26,23 s
3. Elinah Phillip (IVB) 26,26 s
1. Faye Husainová (IOA) 26, 86 s
2. Naomy Grand Pierreová (HAI) 27,46 s
3. Samantha Robertsová (ANT) 27,95 s
1. Colleen Furgesonová (MHL) 28,16 s
2. Yesui Bayarová (MGL) 28,40 s
3. Miri Alatrasová (PLE) 28,76 s
1. Dirngulbai Misechová (PLW) 29,19 s
2. Angelika Sita Ouedraogová (BUR) 29,44 s
3. Sonia Aktarová (BAN) 29,99 s
1. Anastasija Tjurinaová (TJK) 31,15 s
2. Laraiba Seibouová (BEN) 33,01 s
3. Laraiba Seibouová (CGO) 33,71 s
1. Ei Ei Thetová (MYA) 30:25
2. Fatema Almahmeedová (BRN) 32,28 s
3. Nada Albedwawiová (UAE) 33,42 s
4.Bunturabie Jalloh (SLE) 39,93 s