Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 6. den
*12:00, konec
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 7. den
12:00, konec
Disk - kvalifikace (muži)
14:35, konec
Vrh koulí - kvalifikace (ženy)
15:05, konec
800 m - rozběhy (muži)
15:12, konec
10 000 m - finále (ženy)
16:10, konec • Vítěz: A. Ayanová (ETH)
100 m - předkolo (ženy)
16:55, konec
20 km chůze - finále (muži)
19:30, konec • Vítěz: Z. Wang (CHN)
Den druhý (muži)
12:30, konec
Drezura jednotlivci Grand Prix - finále
15:00, konec
Drezura týmy Grand Prix - finále
15:00, konec • Vítěz: Německo
Týmový sprint - kvalifikace (ženy)
21:00, konec
Sprint - kvalifikace (muži)
21:25, konec
Týmová stíhačka - první kolo (muži)
22:00, konec
Týmový sprint - první kolo (ženy)
22:28, konec
Sprint - 1/16 (muži)
22:40, konec
Týmový sprint - finále (ženy)
23:10, konec • Vítěz: Čína
Sprint - 1/16 opravy (muži)
23:15, konec
Týmová stíhačka - finále (muži)
23:30, konec • Vítěz: Velká Británie
Do 85 kg (muži)
15:15, konec • Vítěz: Giovanni Battista Bardis (FRA)
Do 75 kg (ženy)
17:30, konec • M. F. Valdesová Parisová
Do 75 kg - finále (ženy)
20:45, konec • Rim Čong Sim (KLDR)
Nad 78 kg - dopolední část (ženy)
15:00, konec
Nad 100 kg - dopolední část (muži)
15:00, konec
Nad 78 kg - odpolední část (ženy)
20:30, konec • Vítěz: Emilie Andeolová
Nad 100 kg - odpolední část (muži)
20:30, konec • Vítěz: Teddy Rinner
Skif - finále E/F (muži)
13:30, konec • A. P. Peebles (ZIM)
Skif - finále F/E (ženy)
13:40, konec • Vítěz: J. Huang (TPE)
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy)
14:10, konec • Vítěz: W. Dereszová, M. Mikolajczaková (POL)
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži)
14:20, konec • Vítěz: W. Fletcher, R. Chambers (GBR)
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy)
14:30, konec • Vítez: M. Čang, T. Miao (CHN)
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži)
14:40, konec • USA
Skif - semifinále (muži)
14:50, konec • Vítěz: O. Synek (CZE)
Skif - semifinále (ženy)
15:10, konec • Vítěz: Tuan Ťing-li (CHN)
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy)
15:32, konec • Vítěz: I. Paulisová, M. Headová (NED)
Dvojskif lehké váhy - finále (muži)
15:45, konec • Vítez: P. Houin, J. Azou (FRA)
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy)
16:04, konec • Vítěz: H. Gloverová, H. Stanningová (GBR)
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži)
16:27, konec • Vítěz: Velká Británie
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy)
17:00, konec • L. Milaniová, V. Rodiniová (ITA)
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži)
17:10, konec • Vítěz: D. Wiederkehr, M. Schmidt (SUI)
Skif - semifinále C/D (muži)
17:40, konec • Vítěz: B. Petervari-Molnar (HUN)
Skif - semifinále C/D (ženy)
18:00, konec • Vítěz: S. Puspureová (IRL)
50m volný styl - semifinále (muži)
03:03, konec • Vítěz.: F. Manadou (FRA)
200m prsa - finále (ženy)
03:17, konec • Vítěz: R.Kanetová (JPN)
200m znak - finále (muži)
03:26, konec • Vítěz.: R. Murphy (USA)
200m znak - semifinále (ženy)
03:35, konec • Vítěz: K. Hosszuová (HUN)
200m polohový závod - finále (muži)
04:01, konec • Vítěz: M. Phelps (USA)
100m volný styl - finále (ženy)
04:29, konec • Vítěz: S. Manuelová (USA), P. Oleksiaková (CAN)
100m motýlek - semifinále (muži)
04:46, konec • J. Schooling (SIN)
50m volný styl - rozplavby (ženy)
18:02, konec • Vítěz: P. Blumeová (DEN)
1500m volný styl - rozplavby (muži)
18:40, konec • Vítěz: G. Paltrinieri (ITA)
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy)
20:30, konec • Vítěz: USA
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži)
20:48, konec • Vítěz: Velká Británie
Puška 50 m, vleže - kvalifikace (muži)
14:00, konec
Skeet - kvalifikace (ženy)
14:00, konec
Skeet - den první (muži)
14:30, konec
Puška 50 m, vleže - finále (muži)
16:00, konec • Vítěz: H. Junghaenel (GER)
Pistole 25 m - den první (muži)
17:15, konec • Vítěz: Ch. Reitz (GER)
Skeet - finále (ženy)
20:00, konec • Vítěz: Bacosiová (ITA)
Jednotlivci - kvalifikace (muži)
14:00, konec
Jednotlivci - o medaile (muži)
20:00, konec • Vítěz: K. Bon-čan (KOR)
Dvouhra (muži) – o 3. místo
01:30, konec • Vítěz. J. Mizutani (JPN)
Dvouhra (muži) – finále: Ma Long – Jike Čang
02:30, konec • Ma Long (CHN)
Týmy (ženy) – 1. kolo
15:00, konec
Týmy (ženy) – 1. kolo
20:00, konec
Do 69 kg - odpolední předkola (muži)
*23:45, konec
Do 81 kg - odpolední předkola (muži)
00:15, konec
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy)
16:00, konec
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy)
16:30, konec
Do 49 kg - semifinále (muži)
17:00, konec
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži)
17:30, konec
Do 75 kg - dopolední předkola (muži)
18:00, konec
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy)
22:00, konec
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy)
22:30, konec
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži)
23:00, konec
Do 75 kg - odpolední předkola (muži)
23:35, konec
3m prkno (ženy) - předkolo
20:30, konec • Vítězka: J. Abelová (CAN)
Kord, družstva (ženy)
*14:00, konec • Vítěz: Rumunsko
Fleret, družstva (muži)
14:00, konec • Vítěz: Rusko
Závod žen
19:03, konec
Indie - Kanada
17:30, konec • 2:2 (Sk. B)
Německo - Nizozemsko
18:30, konec • 2:1 (Sk. B)
Velká Británie - Španělsko
22:00, konec • 1:1 (Sk. A)
Belgie - Nový Zéland
23:00, konec • 1:3 (Sk. A)
Austrálie - Argentina
*23:00, konec • 1:0 (Sk. B)
USA - Indie
00:30, konec • 3:0 (Sk. B)
Japonsko - Velká Británie
01:30, konec • 0:2 (Sk. B)
Jižní Korea - Čína
15:00, konec • 0:0 (Sk. A)
Nový Zéland - Nizozemsko
16:00, konec • 1:1 (Sk. A)
Maďarsko - Japonsko
14:00, konec • 17:7 (Sk. A)
Chorvatsko - Itálie
15:20, konec • 10:7 (Sk. B)
USA - Černá Hora
16:45, konec • 5:8 (Sk. B)