Vítěz.: F. Manadou (FRA)
konec
12.08.2016, 03:03 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
50m volný styl - semifinále (muži)
Vítěz.: F. Manadou (FRA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
Andrij Govorov (UKR)
Anthony Ervin (USA)
Ben Proud (GBR)
Bruno Fratus (BRA)
Simonas Bulis
Florent Manadou (FRA)
Nathan Adrian (USA)
Edward Bradley Tandy (RSA) (03:17:07)
1. Andrij Govorov (UKR) 21,46 – Q
-. Anthony Ervin (USA) 21,46 – Q
3. Ben Proud (GBR) 21,54 – Q
4. Bruno Fratus (BRA) 21,71 – Q
-. Simonas Bulis (LTU) 21,71 – Q
6. Luca Dotto (ITA) 21,84
7. Cameron McEvoy (AUS) 21,89
8. Italo Daurte (BRA) 22,05
. SF
2. SF
1. Florent Manadou (FRA) 21,32 – Q
2. Nathan Adrian (USA) 21,47 NR – Q
3. Edward Bradley Tandy (RSA) 21,80 – Q
4. Vladimir Morozov 21,88
5. Santo Conorelii 21,97
6. Kristian Gkolomejev 21,98
7. Norbert Trnadndafir (ROU 21,99)
8. Širi Šioura (JPN) 22,18
FINIŠ
Šinri Šioura (JPN)
Kristina Gkolomejev (GRE)
Vladimir Morozov (RUS)
Nathan Adrian (USA)
Florent Manaudou (FRA)
Santo Condorelli (CAN)
Edward Bradley Tandy (RSA)
N. Trandafir (ROU)
Složení druhého semifinále
Italo Daurte (BRA)
Luca Dotto (ITA)
Cameron McEvoy (AUS)
Andrij Govorov (UKR)
Anthony Ervin (USA)
Ben Proud (GBR)
Bruno Fratus (BRA)
Simoras Bilis (LTU)