Vítez: M. Čang, T. Miao (CHN)
konec
12.08.2016, 14:30 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy)
Vítez: M. Čang, T. Miao (CHN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
1. Min Čang, Ťian Miao (CHN) 7:17,12
2. Kerstin Hartmannová, Kathrin Marchandová (GER) 7:18,57
3. Madalina Beresová, Laura Opreaová (ROU) 7:19,63
4. Anna Wierzbowská, Maria Wierzbowská (POL) 7:21,53
5. Alessandra Patelliová, Sara Bertouasiová (ITA) 7:24,51
6. Noemie Koberová (FRA), Marie Le Nepvouová (FRA) 7:26,55 (15:05:16)
Cíl
1500M
1000M
500M
1. dráha Patelliová, Bertolasiová (ITA)
2. dráha Hartmannová, Marchandová (GER)
3. dráha Čang, Miao (CHN)
4. dráha Beresová, Opreaová (ROU)
5. dráha A. Wierbowská, M. Wierbowská (POL)
6. dráha Koberová, Le Nepvouová (FRA)