100 m - předkolo (ženy)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
Hafsatu Kamaraová (SLE)
Sisila Seavulaová (FIJ)
Sunayna Wahiová (SUR)
Patrica Taeaová (COK)
Mazoon Al-Alawiová (OMA)
Zaidatul Husniah Zulkifliová (MAS)
Charlotte Wingfieldová (MLT)
Cecilia Boueleová (CGO)
17:12
17:10
17:06
17:03
17:00
16:59
16:56
1. rozběh
2. Liliana Netoová (ANG)
3. Shirin Akterová (BAN)
4. Mariana Cressová (MHL)
5. Hafsatu Kamaraová (SLE)
6. Kamia Yousufiová (AFG)
7. Sisila Seavulaová (FIJ)
8. Makoura Keitaová (GUI)
9. Regina Tugadeová (GUM)
2. rozběh
2. Lidiane Lopesová (CPV)
3. Phumlile Ndzinisaová (SWZ)
4. Lerissa Henryová (FSM)
5. Taina Halasimaová (TGA)
6. Laenly Phoutthavongová (LAO)
7. Patrica Taeaová (COk)
8. Mazoon Al-Alawiová (OMA)
9. Sunayna Wahiová (SUR)
3. rozběh
2. Jordan Mageoová (ASA)
3. Charlotte Wingfieldová (MLT)
4. Cecilia Boueleová (CGO)
5. Denika Kassimová (COM)
6. Karitaake Tewaakiová (KIR)
7. Prenam Pesseová (TOG)
8. Kariman Abuljadayelová (KSA)
9. Zaidatul Husniah Zulkifliová (MAS)
Na programu jsou jen tři rozběhy, z každého z nich postoupí dvě sprinterky přímo do prvního kola. Další dvě ze všech rozběhů postoupí na čas.