J. Schooling (SIN)
konec
12.08.2016, 04:46 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
100m motýlek - semifinále (muži)
J. Schooling (SIN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
Joseph Schooling (SIN) 50,83
Bertrand Guy Chad Le Clos (RSA) 51,43
Ču-chao Li (CHN) 51,51
Lászlo Cseh (HUN) 51,57
Michael Phelps (USA) 51,58
Tom Shields (USA) 51,61
Alexandr Sadovnikov (RUS) 51,71
Mendy Metella (FRA) 51,73
Joseph Schooling (SIN) 50,83 – Q
Bertrand Guy Chad Le Clos (RSA) 51,43 – Q
Ču-chao Li (CHN) 51,51 – Q
Tom Shields (USA) 51,61 – Q
Alexandr Sadovnikov (RUS) 51,71 – Q
Mendy Metella (FRA) 51,73 – Q
David Morgan (AUS) 51,75
Jevgenij Koptelov (RUS) 52,50
50M
Lászlo Cseh (HUN) 51,57 – Q
Michael Phelps (USA) 51,58 – Q
Konrad Czerniak (POL) 51,80
Piero Codia (ITA) 51,82
Santo Condorelli (CAN) 51,83
Grant Irvine (AUS) 51,87
James Guy (GBR) 52,10
Wen Zheng Quah (SIN) 52,26
FINIŠ
50M
Santo Condorelli (CAN)
Konrad Czerniak (POL)
Piero Codia (ITA)
Lászlo Cseh (HUN)
Michael Phelps (USA)
James Guy (GBR)
Grant Irvine (AUS)
Wen Zheng Quah (SIN)
Složení 2. semifinále
Alexandr Sadovnikov (RUS)
Ču-chao Li (CHN)
Mendy Metella (FRA)
Joseph Schooling (SIN)
Tom Shields (USA)
Bertrand Guy Chad Le Clos (RSA)
David Morgan (AUS)
Jevgenij Koptelov (RUS)