Vítěz: B. Petervari-Molnar (HUN)
konec
12.08.2016, 17:40 • Martin Dvořák
Skif - semifinále C/D (muži)
Vítěz: B. Petervari-Molnar (HUN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
1. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN) 7:18,88
2. Dattu Baban Ghokanal (IND) 7:19,02
3. Dongjong Kim (KOR) 7:20,10
4. Armandas Kelmelis (LTU) 7:20,72
5. Renzo Leon Garcia (PER) 7:37,34
6. Mohammed Al-Khafaji (EGY) 7:48,31. (17:59:52)
CÍL
1500 m
500 m
START
1. Jhonatan Esquivel (URU) 7:22,98
2. Brian Rosso (ARG) 7:24,65
3. Nemo (INA) 7:25,60
4. Šachboz Cholmuzajev (UZB) 7:26,04
5. Sid Ali Boudina (ALG) 7:37,19
6. Arturo Rivarola Trappe (PAR) 7:41,43.
Dnešní program byl odložen pro nepřízeň počasí...
C/D1
1. Šachboz Cholmuzajev (UZB)
2. Jhonatan Esquivel (URU)
3. Brian Rosso (ARG)
4. Nemo (INA)
5. Sid Ali Boudina (ALG)
6. Arturo Rivarola Trappe (PAR)
C/D2
1. Renzo Leon Garcia (PER)
2. Dongjong Kim (KOR)
3. Dattu Baban Bhokanal (IND)
4. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN)
5. Armandas Kelmelis (LTU)
6. Mohammed Al Khafaji (IRG).
czechteam.info.