Vítěz: D. Wiederkehr, M. Schmidt (SUI)
konec
12.08.2016, 17:10 • Viktor Sandev
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži)
Vítěz: D. Wiederkehr, M. Schmidt (SUI)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - finále E/F (muži) 13:30
Skif - finále F/E (ženy) 13:40
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) 14:10
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) 14:20
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) 14:30
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) 14:40
Skif - semifinále (muži) 14:50
Skif - semifinále (ženy) 15:10
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) 15:32
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) 15:45
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) 16:04
Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) 16:27
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) 17:00
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) 17:10
Skif - semifinále C/D (muži) 17:40
Skif - semifinále C/D (ženy) 18:00
50m volný styl - semifinále (muži) 03:03
200m prsa - finále (ženy) 03:17
200m znak - finále (muži) 03:26
200m znak - semifinále (ženy) 03:35
200m polohový závod - finále (muži) 04:01
100m volný styl - finále (ženy) 04:29
100m motýlek - semifinále (muži) 04:46
50m volný styl - rozplavby (ženy) 18:02
1500m volný styl - rozplavby (muži) 18:40
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) 20:30
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) 20:48
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) 16:30
Do 49 kg - semifinále (muži) 17:00
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) 22:30
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:35
1. Daniel Wiederkehr, Michael Schmidt (SUI) 6:42.57
2. Xavier Vela Maggi, Willian Giaretton (BRA) 6:44.80
3. Hiroshi Nakano, Hideki Omoto (JPN) 6:45.81
4. Cem Yilmaz, Huseyin Kandemir (TUR) 6:47.06
5. Felipe Cardenas Morales, Bernardo Guerrero Diaz (CHI) 6:47.67
6. Raul Hernandez, Liosbel Hernandez (CUB) 6:47.80
CÍL
1500m
1000m
500m
1. Chiu Hin Chun, Tang Chiu Mang (HKG) 6:57.95
2. Andre Mattias, Jean-Luc Rasamoelina (ANG) 7:01.74
CÍL
1500m
1000m
500m