2. liga skupina Západ

BK Havlíčkův Brod – HC Trutnov

4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0)

16.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 27. kolo • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

Tipsport: 1.7 4.5 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:35

Jeden z hráčů hostů je vyloučen za podražení Lukáš Kastner (TRU). Na stadionu je neskutečný hluk a není slyšet hlasatelku.

49:03

Lukáš Endál (HBR) byl po přerušení hry postrčený a byla z toho pošťuchovaná, kterou rozhodčí rychle rozehnali. Společně s (TRU) vyfasoval od sudího dvouminutový trest za hrubost.

45:26

Tomáš Chlubna (HBR) se dopustil ve středním pásmu faulu kolenem a posílá svůj tým do tří!

43:51

Zbytečný faul předvedl ve středním pásmu David Vala (HBR) a usedá do chládku ke dvěma minutám za krosček.

38:09

Domácí si vypracovali několik nebezpečných střel zblízka, ale nedokázali přesně zamířit. Před bránu se potom natahoval po puku Lukáš Endál a byl sražen k ledu Alešem Píšo (TRU).

30:00

Miroslav Duben (HBR) obdržel trest na 2 minuty za sekání.

19:11

Aleš Píša (TRU) vysekl soupeři hůl a je potrestán za nedovolené bránění.

18:56

Poměr sil na hrací ploše se vyrovná. Prvním vyloučeným hráčem domácích se stal Miroslav Třetina (HBR), jehož prohřeškem je sekání.

17:06

Lukáš Endál nebezpečně pálil a byl faulován. Vojtěch Perutek (TRU) si přitom pomohl hákováním a míří za katr.

04:03

Byl při tom ale faulován a je z toho přesilovka pro domácí. Alexander Suvorov (TRU) potrestán za hákování.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Přidal (Endál), 40. Kulhánek, 50. Beneš (Duben, Třetina), 54. Endál (Přidal) – 12. Šamolin (Karlík, Chytráček)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Zvolánek) – T. Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Duben "A", Vala, Kořínek, Lacina – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kozlík, Kuchta, F. Beneš – Chlubna, Vlasov, Kondratěv – Hlídek, Cejpek, Ludvík

HC Trutnov: Jeschke (Hlubuček) – P. Beneš, Píša, Karlík "C", Kubica, Vácha, Suvorov – L. Novák, J. Novák, Šamolin, Fedulov, Uchin, Janoušek, Malý, Chytráček "A", Perutek, Kastner, Smékal

Rozhodčí: František Held – Pavel Kříž, Ivan Čuňočka