3:4

po prodl. (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)

16.01.2016, 12:30 • SD ARÉN - hala B • 34. kolo

Tipsport: 1.65 4.7 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatické utkání nakonec končí výhrou Dynama Pardubice v poměru 4:3 v prodloužení. Utkání rozhodl Václav Beran, který svou střelou zajistil bonusový bod pro Dynamo. Naopak bod pro Piráty zajistil tři minuty před koncem řádné hrací doby Křivošík. (14:56:16)

64:24

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo využívá přesilové hry v závěru zápasu a připisuje si bonusový bod, o který se postaral VÁCLAV BERAN, jenž svou nekompromisní střelou překonal bezmocného Danylce. Asistence: David Voženílek.

63:48

Vyloučen Jan Páleník (CHM) na dvě minuty za podražení protihráče.

63:16

Václav Beran prověřil pozornost Danylce střelou od modré čáry. Brankář Pirátů jeho pokus zlikvidoval.

62:50

61:50

Daniel Novák pálil od modré čáry, ale jeho tvrdá střela ohrozila pouze mantinel za brankou Červeného.

61:19

61:13

Další vyloučení. Tentokrátnna straně Pirátů Chomutov. Martin Tůma dostal deset minut za nesportovní chování.

61:13

Ofsajd Pirátů.

60:50

Síly na ledě se na 29 vteřin srovnají, jelikož je vyloučen Hoskovec Jakub (PCE) na dvě minuty za hákování

60:40

Dynamo kombinuje v útočném pásmo a vyčkává na správný okamžik k útoku.

60:01

Máme tu konec základní hrací doby vyrovnaného zápasu, který po šedesáti minutách nenalezl vítěze, takže následovat bude prodloužení, které začnou hráči Dynama v početní výhodě, který potrvá ještě minutu a devetenáct vteřin.

60:00

59:58

Dynamu se nadaří udržet pásmo a konec třetí části je na spadnutí.

59:19

František Wágner (CHM) omylem vystřelil puk mimo hřiště, za což si vysloužil dvě minuty. V návalu emocí střískl hokejkou o mantinel, takže s k tomu vykoledoval deset minut navíc.

58:32

Závěr třetí části je opravdu struhující. Hra se přelévá ze strany na stranu a šanci střídá šanci.

58:00

Danylec raději uschoval nahození Dynama pod svoji lapačkou.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Strunz (Kellerstein), 19. Rindoš (Polák, Hierman), 57. Krivošík (Wágner, Tupý) – 9. Voženílek (Růžička), 24. Beran (Krajňák, Horyna), 49. Krajňák (Voženílek), 65. Beran (Voženílek)

Piráti Chomutov: Danylec (Lukeš) – Meliško, Páleník, Hierman, Hlaváček Marcel, Lidák, Benda, Novák – Wágner, Polák, Krivošík, Dimitrov, Tůma, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz.

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Faltys, Procházka – Martinec, Benýšek, Hlaváček Martin, Hoskovec, Velinský, Barkóci, Krajňák, Dušek, Voženílek, Růžička, Rohlík.

Rozhodčí: Sýkora – Šimán, Jelínek