3:4

po s.n. (1:2) (0:0, 0:2, 3:1 - 0:0)

16.01.2016, 17:00 • 41. kolo • Miroslav Klimeš

Tipsport: 2.45 4.2 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté si z Prostějova nakonec odváží dva body za vítězství 3:4 po samostatných nájezdech, mohou to však považovat za ztrátu, jelikož ještě ve 46 minutě vedli 0:3.

Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (19:39:42)

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
Autorem vítězné branky je STRAKA.

4. série 1:2

Augustin si položil Bláhů, ale poté trefuje tyčku. Hosté vítězí.

4. série 2:1

Straka znovu úspěšný! Další blafák do bekhendu.

3. série 1:1

Chovan blafákem neuspěl.

Venkrbec svůj blafák nedotáhl.

2. série 1:1

Straka zamíchal s kotoučem a bekhendem srovnává krok.

2. série 1:0

Augustin si položil Bláhu a střelou po ledové ploše ho překonal.

1. série 0:0

Květoň taky nic nevymýšlel a pálil, Horčička vyrazil nad.

První se postavil k nájezdu Lukáš Krejčík, ale střelou mezi betony nepřekonal Bláhu.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo a budou následovat samostatné nájezdy. Prostějovská bilance v tomto směru není dobrá, dvakrát tuto dovednost dokázali ovládnout a pětkrát odcházeli poražení. Motor letos třikrát vyhrál na nájezdy a pouze jednou prohrál.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:17

Josef Mikyska byl sám před Horčičkou a snažil se zakončit bekhendem, domácí brankář si betonem pohlídal prostor na ledě.

62:53

Hosté jsou také ve čtyřech.

61:59

Luňák byl v naprosto vyložené pozici, ale netrefil prázdnou branku!

61:07

Domácí jsou kompletní a budou hrát 4 na 3.

60:53

Nakonec musel Nováka faulovat Lukáš Květoň (CEB) a za držení jde na tresntou.

3:4

Branky a nahrávky: 46. Šlahař (Luňák, Drtina), 57. Venkrbec (Illéš), 60. Drtina (Venkrbec, Luňák) – 21. Kuchejda (Nouza), 35. Kuchejda (Vráblík), 41. Mikyska (Žalčík), rozh. náj. Straka