NHL

Minnesota Wild – Winnipeg Jets

0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

16.01.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jan Šlapáček (@Slapi1), Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 1.83 3.9 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tři Hvězdy

1. Connor Hellebuck (WPG), 24 zákroků, 0 gólů, úsp. 100%
2. Blake Wheeler (WPG), 1+0
3. Devan Dubnyk (MIN) 25 zákroků, 1 gól, úsp 96,2 % (04:30:35)
Hosté udrželi hubený jednogólový náskok po celý zápas i přes závěrečný nápor domácího celku a připisují si důležité vítězství. Velkou měrou se na něm podepsal Hellebuyck, jenž pochytal všech 24 střel soupeře a připisuje si čisté konto.

57:50

Dubnyk odjíždí na střídačku, Minnesota hraje v šesti.

57:33

Hostům se ale daří vyhodit puk do bezpečí.

57:18

Poslední šance pro Wild. Za podražení si jde totiž sednout Burmistrov (WPG) a bude se modlit, aby tam vydržel celé dvě minuty.

56:29

Zakázané uvolnění na straně Winnipegu.

55:55

Gólman hostí kryje střelu příklepem od Brodina.

55:00

Čas se domácímu celku tenčí. Hráči Minnesoty dokázali za patnáct minut třetí třetiny prověřit Hellebuycka pouze čtyřikrát..

53:38

Zakázané uvolnění hostů.

52:00

Halischuk se dostal až před Dubnyka. Jeho bekhend ale skončil na zadním mantinelu místo v brance.

51:00

Wheeler vyslal od modré přízemní střelu. Dubnyka sklapl své betony včas k sobě.

50:14

Minnesotě zbývá necelých deset minut na to, aby alespoň vyrovnala. Její hráči ale nejsou schopni ohrozit Hellebuycka.

48:37

Hosté jsou dlouho v útočném pásmu. V jejich případě se ale jedná o šetření času.

46:52

Dubnyk zaváhal s rozehrávkou a k puku se dostal Ladd. Ten ale nevyužil chyby domácího gólmana k navýšení vedení svého týmu.