Extraliga staršího dorostu

HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno

5:3

konec (1:2, 1:1, 3:0)

16.01.2016, 13:00 • MFH Ostrava • 6. kolo • Info o důležitých událostech (Monika Baloghová, Simona Volníková)

Utkání šestého kola druhé části NOEN Extraligy staršího dorostu mezi Vítkovicemi a brněnskou Kometou je již minulostí. Po většinu herního času hosté z jihu Moravy vedli, ale osm minut před koncem zaveleli Ostravané k obratu. Podařilo se jim vstřelit dva góly během necelé minuty a poslední, pátý gól pak přidal do prázdné branky tři minuty před koncem Kosina. (15:12:45)

59:15

Trest pro hráčskou lavici hostů za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou odjíždí Lukáš Frydrych.

58:25

Hosté opět v šesti, Dostál na střídačce.

57:00

Vítkovice právě vstřelily branku!
Prázdnou branku hostů trefil ONDŘEJ KOSINA – 5:3. Bez asistence.

56:43

Dostál odvolán na střídačku, hosté zkouší hru s šesti hráči v poli.

55:49

Vyloučený Zukal na ledě.

55:17

Vítkovický Dominik Ficek vyloučen na dvě minuty za hrubost.

54:23

Domácí hrají v plném počtu.

53:49

Vyloučení z řad hostů, Lukáš Zukal (KOM) si odpyká dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

52:23

Jaroslav Veřmirovský (VIT) vyfasoval dvě trestné minuty za sekání.

Pěkná postýlka... :)

52:06

Ostravané se dostávají do vedení. Autorem čtvrtého gólu domácích je JOZEF BALÁŽ – 4:3. Asistence: Radim Toman.

51:15

Domácí zásluhou souhry JÁNA BLAŠKA a Šaly vyrovnávají – 3:3. Asistence: Matěj Šala.

44:33

42:33

Radim Toman (VIT) vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

40:01

40:00

38:22

Oba celky začínají vytvářet hrubky, které shodně oba týmy využívají k samostatným únikům, Kosina se dostal k Dostálovi, ale nebyl přesný.

5:3

Branky a nahrávky: 9. Richtár (Cháňa, Franz), 33. Šala (Blaško), 52. Blaško (Šala), 53. Baláž (Toman), 57. Kosina – 8. Novák (Škvrně, Mlynář), 16. Frydrych (Hasoň), 27. Mlynář (Trnka)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Šulák, Kubík, Bílý, M. Kučera, Malík – Gřesík, Tauwinkl, Maxner, Šala, Baláž, Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Raška, Toman

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Petrla, Trnka, Jurnečka, Š. Kučera, Král, Zukal, Jeřábek – Škvrně, Čejka, Süss, Krejčí, Knap, Novák, Matula, Frydrych, Havlát, Svoboda, Hasoň, Mlynář

Rozhodčí: Z. Kubičík – T. Moravec, T. Tkáč