Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Letci Letňany

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

16.01.2016, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 6. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)

Pěkná postýlka... :)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera a zase někdy napočtenou. (19:13:04)
O vítězi se muselo rozhodovat v prodloužení. Během poslední třetiny padli další dva góly. Ve 49. minutě poslal svůj tým do vedení Tomáš Fabiánek, ale energetici dokázali vyrovnat a to pouhých 32 vteřin před koncem! O vyrovnání se zasloužil Martin Slabý. Rozhodující gól v 65. minutě vstřelil Marek Pastyřík.

64:07

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
O vítězi je rozhodnuto! MAREK PASTYŘÍK zajistil svému týmu vítězství. Najel si do levého kruhu odkud vyslal střelu, kterou se mu Špirka podařilo překonat. Asistence: Michal Horký.

63:49

Slabý společně s Bernáthem ujížděli k Špirkovi, překonat se Bernáthovi ho nepodařilo.

63:10

Lukáš Rousek probruslil obranou, ale Berana nepřekonal.

62:48

Karlovarští kombinují v útočném pásmu.

62:11

Ujíždějícího Bernátha zastavila letecká obrana.

61:46

Hrůša prověřil Špirkovu pozornost střelou z pravého kruhu.

61:15

Pařík nahodil puk za Berana, kde se ho ujali energetici.

60:30

Slabý s Bečkou v situaci dva na dva neuspěli.

60:10

Po vhazování ve středním pásmu se kotouče ujímají domácí a míří ke Špirkovi.

60:01

A je to tak. Pokračovat se bude již za malý okamžik v nastaveném čase.

60:00

59:57

Poslední třetina toho již moc nenabídne, pokračovat se bude zřejmě v prodloužení.

59:28

Oddechový čas pro hosty.

59:28

Energetikům se to podařilo a vyrovnali na 2:2! Špirek byl dlouhou dobu pod velkým tlakem. Při skrumáži před ním se podařilo za jeho záda dostat kotouč MARTINU SLABÉMU. Asistence: Michal Horký, František Klejna.

3:2

Branky a nahrávky: 39. Klejna (Bečka, Bernáth), 60. Slabý (Horký, Klejna), 65. Pastyřík (Horký) – 24. L. (Rousek, J.), 49. Fabiánek (Pařík, Danov)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Špírek) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Pátek, Štaif – Tamáš, Bečka "A", Salnikov, Petrov, Slabý, Pastyřík "C", Prošek, Horký "A", Hotěk, Šik, Kurfürst, Halberštát Trenér: Václav Eismann

HC Letci Letňany: Špirek (Vacula) – Pařík "A", Hanuš, Gebell, Brabec "C", Grauer, Kolenatý, Gonos, Lytvynov – Sklenář, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Rousek, Kučera L., Mařík, Kučera J. Trenér: Jan Zlatohlávek

Rozhodčí: Bouzek – Schopf, Belko