Slovensko – Německo

2:3

po prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

16.01.2016, 12:30 • Miskolc Arena • Marian Fiam sk

Nemky lepšie zvládli záverečnú tretiu tretinu, v ktorej náš tím prestrieľali 6:16. Na nemeckú bránku sme počas predĺženia nevystrelili, naopak Nemkám stačilo 4-krát vystreliť na rozhodnutie zápasu. V B-kategórii Majstrovstiev sveta žien do 18 rokov teda obsadzujeme v tabuľke tretiu priečku. Pred nás sa dostávajú iba naše premožiteľky – Nemky a Japonky. Do A-kategórie postupujú japonské hokejistky.

Prajeme príjemný zvyšok dňa! (14:40:06)

61:54

Nemecko dalo gól! KELSEY SOCCIO sa dostala k dorážke, Adriana Štofánková sa už nestihla presunúť a záverečný zápas tohto turnaja prehrávame. Asistencie: Emily Nixová.

61:20

Trebuľová z medzikružia v čistej šanci iba prestreľuje bránku Mayovej.

60:01

Začalo predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:18

Všetko nasvedčuje tomu, že v záverečnom zápase našich dievčat uvidíme predĺženie.

58:25

Záborská sa dostáva dopredu, jej spoluhráčky odchádzajú striedať a Záborská teda nemá na výber. Záborská nakoniec strieľa spoza protihráčky, Mayová vyráža na mantinel.

57:32

Haiderová strieľa spoza našej obrankyňe zpred ľavého kruhu do ľavého betónu Štofánkovej.

56:34

Iveta Klimášová strieľa od modrej čiary iba do betónov Johanny Mayovej.

55:49

Po vyhratom buly v útočnej tretine došlo k našej strele, Mayová chytá a vhadzovanie sa bude opakovať.

55:30

Vhadzovanie v našom útočnom pásme vyhrávame, Klimášová iba nahadzuje za bránku.

55:15

Pokračuje mierna prevaha nemeckého celku.

54:45

Fáberová strieľa zo stredného pásma, Mayová iba vyráža, následne dochádza k súboju o puk pri mantineli, ktorý náš tím prehráva.

54:01

Košecká nestrieľala po vniknutí do pásma spoza obrankyňe, bránku si obkorčuľovala, napokon ale stráca puk.

53:13

Aktuálne sme strelecky menej aktívnejší ako náš súper, Nemky strieľajú z každej pozície.

52:34

Nemecko dalo gól! Náš súper zvládol presilovú hru a vyrovnáva zásluhou VENA-MARII KANTERSOVEJ. Asistencie: Luisa Kaiserová.