DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera

2:6

konec (0:2, 1:2, 1:2)

16.01.2016, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 34. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešní utkání je to ode mne vše.Loučí se Pavel Pelčák a u dalších přenosů na shledanou. (15:05:05)
Třetí třetina se opravdu nejvíce vyhrotila. Padl stejný počet gólů jako ve třetině druhé, ale přišli tři vyloučení do konce utkání a dvě na straně domácích. Po kvalitním výkonu si hosté odvážejí z Karlových Varů tři body.

59:25

Domácí pokračují v oslabení. Největší jistotou je pro Karlovy Vary Jakub Frček, který drží domácí bez dalšího inkasovaného gólu.

58:26

Po vhazování před Frčkem se píská kvůli zastavení puku v rohu kluziště. Hra se přesouvá do středního pásma.

58:18

V posledních minutách zápasu se hra velmi stupňuje. Na dvě minuty je vyloučen Patrik Michálek (KVA) za hrubost.

57:33

Hra pokračuje v plném počtu hráčů na ledě.

56:45

Hra se začíná stupňovat. Na ledě se porval Kamil Svoboda (KVA) s Danielem Spratkem (VIT) a oba byli vyloučeni do konce utkání za hrubost.

55:43

Ke střele se dostal Michálek, který zamířil přesně k tyči, kde byl připravený Šimeček.

55:24

55:24 Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

55:24

54:54

Hosté v plném počtu. Domácí pokračují ve čtyřech.

53:24

Ladislav Zikmund (KVA) byl vyloučen na dvě minuty za držení. Za nesportovní chování dostal trest do konce utkání Martin Osmík (KVA).

52:54

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Osmík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Danielčak – 2 min., krosček).

52:09

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice okamžitě využívají přesilovou hru! Po kombinaci Ollendra s Kurovským se puku ujal FILIP KUŤÁK, který poslal puk za Frčkova záda. Asistence: Samuel Ollender, Daniel Kurovský

52:01

Na dvě minuty je vyloučen Adam Rulík (KVA) za vysokou hůl.

50:48

Nejlepší hru za Karlovy Vary dnes předvádí Maritn Osmík se Zikmundem, kteří se nejvíce angažují za bránu Šimečka.

50:16

Jakub Vrána se pokusil zaútočit po pravé straně, kde narazil na neprostupnou obranu Vítkovic, která mu nepovolila ani vystřelit.

49:00

Po chybě Kafky se však puk posouvá do středního pásma.

2:6

Branky a nahrávky: 22. Vrána (Michálek), 43. Janata (Procházka) – 5. Kuťák (Kurovský, Ollender), 17. Kafka (Spratek, Adamík), 21. Šendera (Ollender), 35. Charvát (Jáchym, Spratek), 41. Jáchym (Kafka), 53. Kuťák (Ollender, Kurovský)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek "A", Weinhold, Rulík "C", Beer, Pajk, Dudek, Vodička – Nguyen, Osmík"A", Vrána, Čejka, Zikmund, Davídek, Babka, Janata, Hauzr, Procházka, Svoboda

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík "C", Charvát, Ďurkač, Gabrhelík, Šendera, Čechman – Kurovský, Kuťák, Ollender, Spratek, Jáchym "A", Kafka "A", Wróbel, Malina, Danielčak, Kmošek, Hartmann

Rozhodčí: Grech – Havelec, Fiala