Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Dukla Jihlava

3:4

konec (0:0, 1:2, 2:2)

16.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • 41. kolo • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 2.35 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V zápase 41. kola WSM Ligy vyzvali hráči Ústí nad Labem Jihlavu. Do vedení šli ve druhé třetině Severočeši, Dukla dokázala před přestávkou skóre otočit. V závěrečném dějství se konaly již jen úpravy výsledku, Slovanu se jednou vyplatila i power-play, tři body ale putují na Vysočinu.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:41:47)
Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky:
31. Dalecký (Melka, Bernad) – 37. Harkabus (Dobrovolný, Kohout), 40. Kohout (Harkabus).
Ofsajdy: 5:1.
Vyhraná vhazování: 47:35 (10:11, 19:14, 18:10).
Nejlepší hráči: Daniel Sobotka – David Honzík.

59:03

Postavení mimo hru Dukly (na ofsajdy 5:1).

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Jaroslav Roubík (8+10) nalezl zpoza branky v mezikruží nikým nehlídaného DANIELA SOBOTKU (3+6; dnes 2+0), který se zapisuje podruhé do listiny střelců. Asistence: Jaroslav Roubík (25+32), Petr Tenkrát (8+10).

57:18

Ústí nad Labem riskne hru bez brankáře.

57:18

Oddechový čas pro domácí.

57:02

Dukla právě vstřelila branku!
JAN KOLÁŘ (1+0) si sjel za útočnou modrou čáru, odkud svou jedovkou pojistil vedení hostů. Bez asistence.

56:08

Jihlava pozorně brání svůj těsný náskok.

3:4

Branky a nahrávky: 31. Dalecký (Melka, Bernad), 55. Sobotka (Brož), 58. Sobotka (Roubík, Tenkrát) – 37. Harkabus (Dobrovolný, Kohout), 40. Kohout (Harkabus), 52. Beránek (Dobrovolný, Skořepa), 58. Kolář

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Vl. Brož, D. Sobotka, Bernad, Holomek, Chalupa, Smetana, Skočovský – D. Tůma, Roubík, Rys – Tenkrát, J. Kloz, D. Merta – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, Gengel, Macek. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

HC Dukla Jihlava: Honzík (Škarek) – Štebih, Bilčík, Škůrek, Marek Baránek, Parýzek, Grebenyuk, Dobrovolný – Důras, J. Skořepa, Jícha – Jan Kolář, Diviš, O. Beránek – Mrňa, Březina, Anděl – Kohout, Harkabus, Šafář. Trenéři: Petr Vlk, František Zeman, Viktor Ujčík.

Rozhodčí: Smitka – Z. Svobodová, Šmika

Diváci: 1 668