4:2

konec (0:0, 1:2, 3:0)

16.01.2016, 17:00 • MEO Aréna • 41. kolo • Ivo Raiskub

Tipsport: 1.78 4.3 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po dlouhou dobu utkání jsme sledovali vyrovnanou a ubojovanou bitvu mezi Přerovem a Třebíčí. Nakonec byli o něco lepší i štastnější domácí, kteří dokráčeli k výhře 4:2. Výhru pečetil trefou do prázdné branky Roman Pšurný. Pro dnešek je to všechno. Hezký zbytek soboty, napočtenou. (19:34:09)

59:51

Přerov právě vstřelil branku!
Definitivně pečetí výhru Zubrů střelou do odkryté branky ROMAN PŠURNÝ. Bez asistence.

59:38

Oba týmy hrají v plném počtu.

59:27

Ferencovi se sice nepovedlo dobruslit nahozený kotouč, ale pro domácí využil výhoda icingu. Ještě minimálně jedno buly před Šimbochem.

58:43

Třebíčtí mají tlak, který se povedlo domácím trochu ztlumit. Kotouč vyhodili na icing a opět se vhazuje u Šimbocha.

57:39

Vejmelka je na střídačce. Třebíč to zkouší v power-play.

57:38

Matič Podlipnik (TŘE) 2 minuty nafilmovaný pád – Filip Stoklasa (PŘE) 2 minuty hákování.

56:48

JIŘÍ GOIŠ předvedl dostatečný důraz na brankovišti a vrací Zubrům vedení v zápase! Asistenci si připisuje Martin Novotný.

56:40

Poslat Zubry do vedení mohl Kovařík, který ale kotouč z voleje do sítě nedopravil.

55:49

Raškovu otočku vystihl Pšurný, který ho obral o kotouč.

55:06

Ofsajd Zubrů. Hra se vrací do středního pásma, kde se bude vhazovat.

54:17

Pomalinku se nám blíží třetí třetina do finiše. Do třetí sirény zbývá necelých pět minutek.

53:55

Sýkora se vrací zpátky do hry, Zubři jsou kompletní. Třebíčtí se v přesilovce moc nepřevedli.

52:29

Závar před brankou Šimbocha musel řešit samotný brankář společně s obráncem Hořavou. Vhazuje se po levici Šimbocha.

51:51

Tomáš Sýkora (PŘE) 2 minuty za držení protihráče.

50:26

Boj o kotouč pokračuje v rohu za přerovskou brankou.

49:15

Vejmelka chytá střelu Popelky i dorážku Goiše. Následuje buly v obranné třetině Třebíče.

48:18

Opět se za remízového stavu oba celky příliš nepouštějí do větších šancí.

4:2

Branky a nahrávky: 33. Sikora (Sýkora, Stoklasa), 43. Novotný (Popelka), 57. Goiš (Novotný), 60. Pšurný – 35. Juráň (Pokorný), 40. Podlipnik (Erat)

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Novotný, Ferenc, Vágner, Hořava, Dujsík, Šnajnar – Procházka, R. Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Král, Blinka.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Čejka, Bartoň, Koch, Schejbal, Šaur, Nesvadba – Erat, Dolníček, Zohorna – Kusko, Raška, Švec – Wasserbauer, Polodna, Přibyl – Čech, Juráň, Pokorný.

Rozhodčí: Fiala – Ganger, Rožánek