Erste Bank Young Stars League

MAC Budapešť – HC LERAM Orli Znojmo

0:3

konec (0:1, 0:0, 0:2)

16.01.2016, 14:00 • 30. kolo • Info o důležitých událostech (Marcela Procházková)

Mladí Orli zvládli třetí třetinu na výbornou a díky přesným střelám Jeřábka a Landera se mohou pyšnit zaslouženým vítězstvím. Lídr A tabulky MAC Budapešť do Orlí klece neprotlačil jedný gól, a Jindřich Pacl se tak těší již ze své páté nuly v ročníku 2015/2016. (16:13:26)

59:27

Orli právě vstřelili branku!
Domácím ani hra bez brankáře nepomohla a JIŘÍ LANDER posílá kotouč do odkryté klece.
Asistence: Simon Beran.

58:48

Zaka odjíždí na střídačku!

57:33

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Fekete – 2 min., hákování).
Dnešní utkání sleduje 65 diváků.

54:50

Vypadá to, že je rozhodnuto. Pět minut před zazněním závěrečné sirény poslal do Zakovy brány už druhý kotouč FILIP JEŘÁBEK.
Asistence: Michal Mandát, Michal Musil.

40:27

Vyloučen Beran (ZNO) – 2+10 osobní trest.

40:01

40:00

34:30

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Inglis – 2 min., vysoká hůl).

20:01

První dvacetiminutovka se lépe vydařila hostujícímu celku, který se v jedenácté minutě utkání ujal vedení. Podaří se Orlům udržet jejich jednobrankový náskok? Za chvíli se opět přihlásíme a budeme sledovat druhou třetinu utkání.

20:00

18:10

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Račický – 2 min., hákování).

11:13

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Lakatos – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

10:58

A máme tu první branku dnešního utkání! Znojemštní hokejisté se prvního celku A tabulky nezalekli a ujímají se vedení! Autorem úvodního gólu je FILIP JEŘÁBEK.
Asistence: Michal Kruckovyč.

00:01

0:3

Branky a nahrávky: 11. Jeřábek (Kruckovyč), 55. Jeřábek (Mandát, Musil), 60. Lander (Beran)

MAC Budapešť: Zaka (Dobos) – Jaszai D., Laszlo, Lakatos, Fejes, Kovacs, Herner – Körösi, Inglis, Eröss – Nemeth, Fekete, Sebestyen – Vajda T., Kreisz, Papp – Berendi, Jaszai B., Vajda Z.

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Slezák) – Švanda, Mandát, Porzer, Štuk, Kruckovyč, Kiss, Pucher – Beran, Lander, Svatuška – Jeřábek, Musil, Račický – Hačecký, Jambor, Niederhafner – Šlégl.

Rozhodčí: Soós – Muzsik, Mizsák.