Rytíři Kladno – HK Opava

10:1

konec (5:0, 1:1, 4:0)

16.01.2016, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • 6. kolo • Jan Brabec

Domácí svému soupeři nasázeli ve třetí třetině čtyři branky, a tak poráží Opavu vysokým rozdílem – 10:1. Toto je pro dnešek vše, já Vám přeji příjemný zbytek víkendu! (14:00:04)

59:15

Pělucha (OPA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

58:57

Husarik obržel před Lamlou přihrávku zpoza branky, hostující gólman číhal u druhé tyče, přesto kladenský útočník nedal branku – minul odkrytou klec!

56:28

Kladno právě vstřelilo branku!
Diváci na druhé ploše kladenského ČEZ Stadionu se dočkali desátého gólu od domácích borců. Kalaj nabil Kubíkovi, jehož střelu z první ještě Lamla vyrazil, jenže puk se odrazil před brankoviště, odkud kotouč za brankovou čáru doslova doplácl PAVEL ŘEPKA, čímž zkompletoval hattrick – gratulace! Asistence: Adam Kubík, Adam Kalaj.

56:20

Husarik projel útočným pásmem jako nůž máslem, jeho střelu do vzdálenějšího rohu, ale Lamla zastavil lapačkou!

Pěkná postýlka... :)

55:23

Kovacs zadovkou našel v mezikruží Hrabíka, který útočil na hattrick, ale jeho svižnou střelu zápěstím velmi obětavě zablokoval jeden z hostů!

54:23

Ihned po buly střílel od modré Haspeklo, jenže jeho pokus lapil Lamla do své rukavice.

54:19

Kovacs se nestihl natlačit před branku, a tak vystřelil. Jeho pokus s velkými problémy zkrotil hostující brankář.

53:01

Kubík mohl přidal svůj druhý gól, když dostal přihrávku přímo před Bláhu, domácímu kapitánovi ovšem při kličce přeskočil puk čepel hole!

51:53

Možná, že se ještě dnes dočkáme dvouciferného skóre. Domácí se dlouho drželi v pásmu soupeře, avšak následně se Kubík odhodlal vystřelit od modré. Jeho pokus ještě před brankářem Lamlou tečoval PAVEL HUSARIK. Asistence: Adam Kubík, Pavel Řepka.

50:48

Píská se druhá zakázané uvolnění Kladna v této minutě.

50:34

Odpískáno zakázané uvolnění domácího celku.

50:22

50:12

Fedor se obtočil kolem domácí branky, jeho pokus ale mířil mimo.

49:35

Hosté se sice drží v pásmu Kladna, do zakončení se ale nemohou dostat.

48:55

Kubík skvěle vyvezld puk, čímž ušetřil drahocenné vteřinky.

48:22

Haspeklo (KLA) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

46:55

Pejchalova tvrdá rána zápěstím byla přizvednuta lapačkou hostujícího brankáře nad břevno.

45:52

Skalka si krásně prohodil domácího obránce a mohl mířit na Blažka, protože ale neměl dostatečnou rychlost, zvolil střelu, která zamířila těsně vedle levé tyče!

45:02

44:41

Kryllův pas do brankoviště byl zastaven, hosté vyhazují.

44:10

Bláha zkoušel střelu z velkého úhlu, tu ale nasměroval mimo branku Kroček.

43:02

Blecha (OPA) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

42:28

Druhou branku v krátkém časovém rozmezí inkasuje Lamla. Tentokrát Kubík našel na přední tyči volného PAVLA ŘEPKU, jemuž rána z první sedla, a tak se rozvlnila síť v hostující bráně poosmé. Asistence: Adam Kubík, Adam Kalaj.

41:54

Přesně v momentu, když Řečinský vyjel z trestné lavice, se rozsvítilo světlo za hostující brankou. VÁCLAV HASPEKLO jen zkusil nahodit kotouč od modré na bránu a ten se k překvapení všem za moment objevil v síti. Asistence: Ondřej Bláha.

41:40

Adam Kalaj se dostal ke střele, ta ovšem byla přizvednuta do ochranné sítě.

40:57

Kladnu se ale nedaří, až teď se domácí usadili v útočním pásmu.

40:01

Druhá perioda velmi překvapivě přinesla vyrovaný hokej. Nejprve se prosadil domácí Řepka, ve vlastním oslabení ale srovnal stav druhé části Řečinský. Co nám přinese třetí třetina?

Další třetina začne přibližně v 13:28.

40:00

39:53

Řečinský (OPA) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

39:48

Vše nasvědčuje tomu, že Kladno dohraje v klidu třetinu v útočném pásmu.

38:46

Lamla nyní s velkým štěstí zabránil gólové střele Smrže. Hostující gólman měl zakrytý výhled, a tak jen zaujal rozklek, bohužel pro domácí střela kladenského zadáka trefila konec hole hostujícího gólmana!

37:55

Svoboda bez problémů objel celé pásmo, následně však Haspeklo střílel mimo branku.

36:56

Další šanci měl Svoboda, jenže puk se mu zastavil, a tak neokázal z mezikruží vystřelit.

36:24

Adamczykovu ránu z levého křídla kryje hokejkou domácí brankář.

35:54

Domácí se nyní dlouho drželi v útočném pásmu, Lamlu ale nedokázali ohrozit.

34:59

34:18

Velký závar vznikl v domácím brankovišti, jenže důrazný Fedor nedokázal ani na několik pokusů dotlačit puk za záda Blažka!

33:50

Lelek vypálil, ale jeho pokus byl sražen mimo tři tyče.

32:59

Řepka (KLA) je vyloučen na 2 minuty za držení.

32:59

Hosté si nyní vysokou aktivitou vynutili přesilovku.

32:07

31:42

Opava právě vstřelila branku!
Hosté předvedli dobrou hru v oslabení, která je odměněna gólem! RADEK ŘEČISNKÝ vybojoval puk za domácí brankou, obtočil se a zasunul puk za beton domácího gólmana. Bez asistence.

31:26

Fedor mohl ujíždět sám na Blažka, jenže při špatném střídání Kladna nezpracoval puk.

30:43

Bláha střílel z mezikruží, ale jeho střelu zablokoval jeden z opavských hráčů.

30:07

Döhner (OPA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

28:33

Domácí na první branku v této třetině čekali opravdu dlouho, ale přeci jen přišla. Když už se zdálo, že PAVEL ŘEPKA objede bránu, kladenský útočník se rozhodl vystřelit z nulového úhlu a puk se se štěstím odrazil od brankáře Opavy za brankovou čáru. Bez asistence.

28:18

Kryllovu střelu nadvakrát zkrotil Blažek.

27:36

Husarik mohl střílel bez přípravy z předbrankového prostoru, jenže jeho pokus trefil jen beton hostujícího gólmana!

26:49

Fedor dlouho motal hlavy svým protihráčům, následně však poslal puk pouze za domácí bránu.

25:34

Už už Kalaj dostával přihrávku do brankoviště, když puk na poslední chvíli vypíchl jeden z obránců.

25:08

Smrž se nažil z pravého křídla zakončit, jenže bekhendem trefil jen brankový oblouk.

24:03

Svoboda nyní mířil tváří v tvář na Lamlu, snažil se ho rozhýbat, což se mu ovšem příliš nepovedlo – následnou střelu mezi betony Lamla chytil!

22:53

Další akci Rytířů přerušil hostující gólman, který už drží puk ve své lapačce.

22:12

Veberovo nahození od modré čáry bylo sraženo do rohu kluziště.

21:10

Řepka zkusil skrytou střelu, Lamla ale jeho pokus na poslední chvíli vytěsnil.

20:01

Domácí v první třetině potvrdili roli favorita, když svému soupeři nasázeli pět gólů. Hosté ale po páté inkasované brance vyměnili gólmana a od té chvíle neinkasovali. Dvě branky Rytířů vstřelil Kryštof Hrabík, po jednom gólu mají na svém kontě Kubík, Kalaj a Kučera.

Další třetina začne přibližně v 12:45.

20:00

19:57

Smržův pokus od modré čáry k bráně nedolétl.

19:52

Svobodovu sraženou přihrávku už drží Lamla ve své lapačce.

19:09

Ke konci první třetiny se do útoku tlačili také hosté, jenže střela Fedora byla přizvedluta do ochranné sítě.

17:21

Kubík nahrnul puk zpoza branky do brankoviště, hostující strážce brány ale černou gumu dobře vypíchl holí.

16:39

Husarik znovu střílel, jenže oba dva jeho pokusy byly zablokovány.

15:49

Husarikova rána z osy hřiště hostujícímu brankáři vypadla, nikdo z kladenských borců ale nedokázal puk dorazit za brankovou čáru.

15:24

Po zakázaném uvolnění se hra stěhuje před branku Opavy.

15:01

Po pěti gólech se mění brankáři. V brankovišti Hasalu nahradí Lamla!

15:01

Bez jedné sekundy zbývá do konce první třetiny pět minut a toto číslo Rytíři respektují, protože přidávají také pátou branku. Hrabík přihrál na MICHALA KUČERU, který se nestihl natlačit z levého křídla před branku, a tak vypálil na přední tyč. Na jeho střelu nestihl hostující brankář zareagovat, a tak se opět mění skóre. Asistence: Kryštof Hrabík.

14:03

Kalaj vypracoval další ohromnou příležitost pro Řepku, jehož tvrdou střelu z předbrankového prostoru zastavilo až břevno!

13:09

Obránce Smrž se nyní prokličkoval až do samostatného úniku, jenže jeho střelu mezi betony hostující gólman lapil!

12:41

Bláha volil v přečíslení 2 na 1 střelu, do které ovšem velmi obětavě padl Kroček.

11:36

Kladenská gólová mašina snad ani nejde zastavit. Adam Kubík nabil na pravý kruh ADAMU KALAJOVI, který ke dvěma asistencím přidává tvrdou střelou z nápřahu také branku. Asistence: Adam Kubík, Daniel Klusáček.

11:10

Kalaj nejprve dojel puk směřující na icing, následně kotouč naservíroval do brankoviště. Bohužel pro domácí ale nikdo tuto přihrávku nedokázal využít.

10:55

Na druhé straně se musel činit také Blažek, který už drží v rukavici střelu Skalky.

08:47

Kanonáda pokračuje! Po pravém křídle se do branky natlačil domácí útočník KRYŠTOF HRABÍK a bekhendovou střelou do horní části branky nedal hostujícímu brankáři šanci. Uvidíme, jestli dnes vstřelí kladenský hráč hattrick. Ve včerejším zápase al také dva góly, ale následně pálil jednu velkou šanci za druhou. Asistence: Adam Kalaj, Václav Veber.

05:40

Domácí svůj náskok zvyšují po krásné individuální akci! Kalaj před puk ADAMU KUBÍKOVI, který si udělal několik kliček proti protihráčům, naznačil střelu, objel hostující branku a zasunul do ní puk. Asistence: Adam Kalaj.

01:23

Domácí se hned v druhé minutě dostávjí do vedení, když na skvělý výkon ze včerejšího zápasu navázal brankou KRYŠTOF HRABÍK. Asistence: TadeášPejchal, Václav Haspeklo.

00:01

HC Slezan Opava

Hosté budou v dnešním zápase velcí outsideři. Opava prozatím v 32 zápase okázali vyhrát pouze jednou v základní hrací době a celkově jim tedy patří 7 bodů.

Rytíři Kladno

Domácí si po včerejším nevydařeném zápase budou chtít spravit chuť. Rytíři zatím odehráli 33 zápasů, ve kterých získali 37 bodů.

Pavel Husarik – 32 zápasů (10+9)
Vítáme vás u on-line přenosu z utkání NOEN Extraligy staršího dorostu (skupina B), ve kterém se utkají domácí Rytíři Kladno a hosté z Opavy. Úvodní buly bude vhozeno ve 12:00!

10:1

Branky a nahrávky: 2. Hrabík (Pejchal, Haspeklo), 6. Kubík (Kalaj), 9. Hrabík (Kalaj, Veber), 12. Kalaj (Kubík, Klusáček), 16. Kučera (Hrabík), 29. Řepka, 42. Haspeklo (Bláha), 43. Řepka (Kubík, Kalaj), 52. Husarik (Kubík, Řepka), 57. Řepka (Kubík, Kalaj) – 32. Řečinský

Rytíři Kladno: Blažek (Zázvorka) – Klusáček, Haspeklo, Kryll, Veber, Smrž – Řepka, Hrabík, Svoboda, O. Bláha, Kouba, M. Kučera, Kalaj, Husarik, Kubík, Pejchal. Trenéři: Kopecký, Procházka.

HK Opava: Hasala (16. Lamla) – Kunc, Lelek, Kroček, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Döhner, Skalka, Řečinský, Konečný, Adamczyk. Trenéři: Suchánek, Harazim.

Rozhodčí: Prchal – Krátký, Müller