2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC Technika Brno

2:0

konec (1:0, 1:0, 0:0)

16.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 34. kolo • Ivan Hochman

Tipsport: 2.0 4.5 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:38

Špok při pokusu vstřelit puk do odkryté klece byl faulován Jakubem Kadlecem (TEC), Drtiči si z dnešního zápasu odnesou 3 body.

57:09

Brno hraje bez brankáře v šesti!

55:19

Strýček, Šidák a následně ani Jurča nedokázali Kotvana překonat. Důležité zákroky hodonínského gólmana.

54:27

Habrovcova střela od modré míjí tyč jen o centimetry! Brňané se chystají k závěrečnému tlaku.

49:34

Ondřej Látal (TEC) hákoval protihráče a posílá tak svůj tým do čtyř.

45:20

Michal Kuba (HOD) zatáhl za záchrannou brzdu, střílejícího hráče hákoval. Technika bude hrát 2 minuty přesilovou hru.

42:23

Obrovská šance Drtičů! Jakub Sajdl nahrával na Špoka, ten předával puk ještě zpět svému spoluhráči, ale ten už byl ve velkém úhlu k tomu, aby střelu dobře usměrnil za ležícího Jekela.

37:56

Ondřej Nedvěd (HOD) při snaze vyhodit kotouč po mantinelu trefil ochrannou síť, je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

33:06

Jan Sedlák (TEC) je vyloučen na 2 minuty na hákování a tak se situace na ledě otáčí. Drtiči si zahrají krátkou přesilovku pět na tři.

31:14

Ondřej Stehlík (TEC) vyloučen na 2 minuty za nedovolenou výstroj.

30:41

Benýšek byl faulován při přechodu do pásma Petrem Pokorným (HOD) – sekání. Technika dostává 85 sekund dlouhou přesilovku pět na tři.

30:06

Jurča byl v gólové příležitosti zastaven faulem, Technika si zahraje 9 sekund 5 proti 3. Michal Kuba (HOD) vyloučen za krosček.

28:15

Stehlík dostal přihrávku až za obránce, ale výtečného Kotvana nepřekonal. Při úniku byl faulován a Jakub Tomi (HOD) dostává 2 minuty za hákování.

25:52

Po útočné akci se strhla za bránou domácích potyčka. Nakonec jsou vyloučeni David Polesný (HOD) za hrubost a Karel Benýšek (TEC) za sekání. Hraje se 4 na 4.

22:27

Technika má šanci ke snížení a zahraje si přesilovou hru. Na trestnou odjíždí Jakub Sajdl (HOD) za vysokou hůl.

22:23

Drtiči právě vstřelili branku!
Tak do byla parádá! MATĚJ CHARVÁT se zbavil obránce, jel sám na Jekela a po naznačení střely provedl ukázkový blafák! Asistence: Robert Jedlička.

16:31

Drtiči mají před sebou první přesilovku utkání. Pavel Strýček (TEC) si jde na 2 minuty odpočinout za vysokou hůl.

16:27

Charvát si projížděl útočným pásmem, jako by tam byl sám, nahrál Pokornému na modrou a jeho střelu jen tak tak Jekel vyrazil.

10:48

Piskoř nahrál mezi kruhy Látalovi, druhý jmenovaný střílel do protipohybu brankáře a Kotvan se natáhl po celém brankovišti, aby puk vyrazil!

08:59

Kuba jel sám na Jekela, nic nevymýšlel a vystřelil mezi betony, Jekel ale parádně zakročil a zmařil tuhle šanci!

07:34

Benýšek napálil tvrdou ránu, Kotvan puk vyrazil do prostoru mezi kruhy a hosté se ještě dostali k dorážce, ale i tuhle střelu domáci brankář chytil.

04:19

Domácí jeli v přečíslení dva na jednoho, ZDENĚK JURÁSEK to vzal na sebe a zamířil přesně do horního růžku Jekelovy brány. Asistence: Petr Pokorný.