16.01.2016, 16:00 • 34. kolo • Marek Baloun (@BalounMarek)

Tipsport: 3.42 4.7 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:31

Sparta právě vstřelila branku!
Dva body nakonec bere Sparta půl minuty před koncem prodloužení. MAREK GYÖRI vystřelil na Kváčů, který puk špatně vyrazil, ten se přes něj překulil a doputoval za čáru.

59:12

České Budějovice právě vstřelily branku!
Zápas za hlasité radosti všech včetně diváků půjde zřejmě do prodloužení! JAN FARKA propálil Choura střelou z mezikruží. Asistence: Šuhaj, Klinecký.

55:08

Sparta se pět minut před koncem dostává do vedení. MAREK DUBEN sám vystřelil na Kváču, který špatně srazil betony a puk mu proklouzal za brankovou čáru. Bez asistence.

40:45

A opět máme vyrovnaný stav. Marek Pulkrab vystřelil na Kváču, puk se odrazil od betonu a na dorážku ONDŘEJE PROCHÁZKY se už Kváča nestačil přesunout dostatečně rychle. Asistence: Pulkrab, Kadeřávek

17:58

Motor se opět ujímá vedení! JAKUB ŠUHAJ dostal přihrávku od Jana Marcilise a nekompromisní střelou z mezikruží zvyšuje na 2:1. Asistence: Marcilis.

14:40

Sparta srovnává stav! Daniel Schwamberger se Vojtěchem Kuldou natlačili na Kváčovo pravý beton se snahou zasunout za něj puk do sítě. Ten se od betonu odrazil na hokejku LUKÁŠE LOJKY, který už měl nehlídanou branku. Asistence: Kulda Schwamberger

11:13

Motor otevírá skóre zápasu! DANIEL TOČÍK vychytal rozehrávku Sparty v pravém rohu jejich třetiny, popojel pár metrů a střelou na levou tyč Chourovo branky propálil brankáře. Bez asistence.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Točík, 18. Šuhaj (Marcilis), 60. Farka (Šuhaj, Klinecký) – 15. Lojka (Kulda, Schwamberger), 41. Procházka (Pulkrab, Kadeřávek), 56. Duben, 65. Györi (Kadeřávek)

HC Motor České Budějovice: Kváča (Ovsjannikov) – Svoboda, Farka, Žáček, Klinecký, Michal, Benda, Radoš – Fencl, Šuhaj, Sloboda, Marcilis, Točík, Šulek, Pixa, Panáček, Samohejl

HC Sparta Praha: Chour (Pírs) – Jandus, Knobloch, Bednárik, Duben – Krátký, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Procházka