1:1

konec (1:0)

05.09.2017, 18:00 • Stadion Střelnice (Jablonec) • Skupina 1 • Daniel Bertók

Tipsport: 1.36 5.05 9.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První utkání Čechů v kvalifikaci na ME 2019 je minulostí. V 8 minutě se dokázal prosadit Václav Černý, jehož brankou se čeští hráči utěšovali zřejmě po celou dobu utkání. I přes nějaké nastřelení brankové konstrukce nedokázali další branku vsítit a přišlo to nejvíce nechtěné. V nastavení druhé půle, po rohovém kopu, kdy už dokonce šel do pokutového území soupeře i brankář, Bělorusové dokázali vyrovnat. Šibun se opřel do odraženého míče a překonal vše, co mu stálo v cestě. Bělorusko si tedy celkem nečekaně z jablonecké Střelnice odváží bod za remízu 1:1.

Oba aktéři dnešního střetnutí hrají následující kvalifikační utkání s Chorvatskem.

Tohle je pro dnešní den ode mně vše, díky za pozornost a někdy příště, například u jednadvacítky, na počtenou. (19:58:23)

90+4

90+4

Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Gromyko, přichází Ivanov.

90+3

90+3. Michail ŠIBUN - 1:1

90+3

Bělorusko právě vstřelilo branku!
Tak tohle je pro český národní tým do 21 let strašně kruté!.. Po centru od rohového praporku se dostal dokonce ke střele hlavou brankář Ščerbitsky, jeho pokus ještě dokázala domácí obrana odvrátit, následnou střelu MICHAILA ŠIBUNA ale nedokázal zastavit ani brankář Staněk a hráči Běloruska si tak z dnešního utkání, po nepřesvědčivém výkonu, odvezou bod.

90+2

Václav Černý se tentokrát pokusil o přízemní střelu po Zajícově přihrávce. Jeho pokus smiřovaný na zadní tyč ale neměl razanci, zřejmě je ještě cítit něco z minula.

90+1

Sudí dnešního utkání přidává 4 minuty nad rámec základní hrací doby!

90

Bělorusové už hrají pouze na dva obránce, čeští hráči se naopak zatáhli.

89

Václav Černý se při běhu k míči nečekaně zastavil, kulhal a nemohl dále hrát. Nyní se už ale rozběhl, tak doufejme, že to byla pouze nějaká křeč.

88

Žlutou kartu dostává Klimovič (Bělorusko).

87

Machalik byl na útočné polovině faulován, za což je Klimovič po zásluze odměněn.

86

Přetažený centr skončil na hlavě Pavlovce, kterého pokud ale nebyl nijak razantní, ani přesný.

85

5 minut před koncem základní hrací doby budou mít hosté příležitost k ohrožení domácí branky od rohového praporku. Takács zahrál do zámezí.

84

Češi rozehrávali další standartní situaci, Václavu Černému dnes ale centrované míče nejdou. U míče jsou opět hráči hostí, kterých kombinace ale zřejmě nevede k ničemu.

82

O střelu ze střední vzdálenosti se pokoušel Gromyko, jeho pokusu ale chybělo vše potřebné ke vstřelení branky.

80

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Mihálik, přichází Trubač.

79

Sáček se snažil proniknout až k brankové čáře v pokutovém území hostů, možná se snažil i dojít pro penaltu, jelikož noh tam bylo dost. Nakonec byl ale obrán zcela čistě.