2:0

konec (2:0)

05.09.2017, 20:15 • Chaves • Skupina 8 • Rostislav Králik

Tipsport: 1.33 5.1 8.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Portugalsko o svém vítězství nad Walesem 2:0 rozhodlo již v prvním poločase po trefách Nevese z penalty a Guedese v závěru prvního poločasu. Portugalsko si do tabulky připisuje první tři body. Wales po výhře ve Švýcarsku zakusil hořkost porážky na hřišti favorita. Všem čtenářům onlajnů přeji poklidný večer. (22:14:17)

90+4

90+4

Fernando fauloval Thomase a to je poslední věc, která se v dnešním utkání stane.

90+3

Rafael Barbosa byl nachytán v ofsajdu.

90+3

Evans byl faulován domácím kapitánem Nevesem.

90+2

Ani Pedro Delgado netrefuje soupeřovu branku.

90+1

Gil Dias nedovoleně zastavil Evanse.

90

Rozhodčí nastaví nad rámec 90 minut 3 minuty!

89

Brooks fauloval Delgada.

88

Nevesova střela zblokována.

87

Brunovi Xadasovi dnes holt není přáno, aby dal branku, opět pálí vedle branky Walesu.