konec (1:1)

05.09.2017, 17:00 • Azadi Stadium, Teheran, Írán • Skupina A • Martin Dvořák

Tipsport: 2.1 3.3 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:59:23)
Neskutečný závěr měl dnešní souboj! Írán byl blízko vítězství, ale nadšeně bojující Sýrie dokázal v nastaveném čase vyrovnat a získat tak nesmírně cenný bod.

90+6

90+3

Sýrie právě vstřelila branku!
Neskutečné! O postup bojující Sýrie vyrovnává, na ploše stadionu obrovský červený chumel hráčů, slavících vyrovnávací gól OMALA AL SOMY, který se prosadil ve třetí minutě nastaveného času.

90+1

Rohový kop Íránu a domácí samozřejmě nespěchají s rozehrávkou.

90

Je tu poslední minuta řádné hrací doby, navíc se ale ještě bude hrát, přesněji tři minuty.

87

Na trávníku nyní propukly emoce, sudí má plné ruce práce, aby vše zklidnil. Zapleteni do potyčky jsou hráči i činovníci z laviček.

85

Žlutou kartu dostává Mehdi Taremi (Írán).

84

Chvíli to trvalo, než hosté rozehráli, každopádně Írán ubránili i tuto akci.

83

Sýrie vybojovala rohový kop z levé strany.

80

Je tu posledních deset minut tohoto utkání, v němž se domácím povedl obrat z 0:1 na 2:1, udrží Írán těsné vedení?

78

Střídání v týmu Sýrie: ze hřiště odchází Mahmoud Al Mawas, přichází Khaled Mobayed.

76

Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Jahan Bakhsh, přichází Vahid Amiri.

72

Odkopem od branky Íránu končí útočná akce Sýrie.

69

Míč letí do autu, domácí vhazují z pravé strany, na útočné polovině.

67

Střídání v týmu Sýrie: ze hřiště odchází Mardkian, přichází Medane.

64

64. Sardar AZMOUN - 2:1

64

Írán právě vstřelil branku!
Po autovém vhazování vyhrál ve vápně hlavičkový souboj Cheshmi, který sklepl míč před nedůsledně bráněného SARDARA AZMOUNA, pro něhož nebyl problém se podruhé v zápase prosadit.