konec (0:0)

05.09.2017, 19:00 • Marienlyst Stadion (Drammen) • Skupina 5 • Ondřej Klos

Tipsport: 2.24 3.4 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju pěkný zbytek úterního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (20:52:47)
Sledovali jsme velice nudné utkání, které končí bezbrankovou remízou 0:0. Viděli jsme sice v prvním poločase nějaké šance, jenže v druhém nebyla snad žádná. Fanclub defenzivního fotbalu musí být za dnešek rád. Izrael klesá na třetí místo, Norsko se posouvá na páté před Ázerbájdžán.

90+4

90+2

Nepřesná přihrávka Risy končí v zázemí.

90+1

Norsko kombinuje na své polovině hřiště, protože hosté dobře napadají.

90

Rozhodčí Hjaltalin se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Awwadova dělovka letí pouze do míst, kde stojí domácí brankář Rossbach.

88

Nepřesná kombinace hostů končí za brankovou čarou.

87

Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Einbrom, přichází Hozez.

86

Hostující trenér si připravil své poslední střídání v utkání.

85

Žlutou kartu dostává Einbrom (Izrael).

84

Odegaardův centr byl nepřesný, neboť skončil u prvního bránícího hráče.

83

Rohový kop pro domácí celek.

82

Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Zekhnini, přichází Bjordal.

81

Domácí si připravil své druhé střídání v utkání

80

Žlutou kartu dostává David (Izrael).

79

Do rychlého brejku pádil Einbrom, nicméně domácí Ajer předvedl dobrý obranný zákrok.

78

Hanche-Olsen vykoupal napadajícího Awwada, který se doklouzal až mimo hřiště.

77

Ten nepřinesl absolutně žádné nebezpečí, neboť míč do rukavic chytl domácí brankář.