Kvalifikace ME U21

Skotsko – Nizozemsko

2:0

konec (0:0)

05.09.2017, 20:30 • Saint Mirren Park, Paisley • Skupina 4 • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 4.15 3.6 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (22:26:07)
Statistiky utkání:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:1.
Střely mimo: 6:2.
Rohy: 11:2.
Ofsajdy: 1:0.
Duel je u konce, avšak nespokojení Nizozemci ještě diskutují s domácími hráči i s rozhodčími. S porážkou 0:2 však nic neudělají, domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Zvlášť ve druhé půli předvedlo Skotsko bezchybný výkon, naopak potrestalo chybu v hostující obraně gólem Mallana na 2:0. Ještě předtím se po jedenáctém rohu prosadil Burke. Skotsko tak vstupuje do kvalifikace na ME hráčů do jednadvaceti let vítězně a připisuje do tabulky možná překvapivé tři body, Nizozemsko zůstává po úvodní remíze s Anglií na jednom bodě.

90+4

90+4

Nizozemci ztrácejí zábrany, ještě jeden ostrý faul.

90+3

Žlutou kartu dostává St Juste (Nizozemsko).

90+3

Ještě jedna standardka pro Skotsko po faulu u rohového praporku na Caddena.

90+3

Domácí naprosto v pohodě kontrolují závěr zápasu, Nizozemsko nepustili ve druhé půli do jediné pořádné šance! Povedený zápas pro Skotsko.

90+2

Žlutou kartu dostává Živković (Nizozemsko). Živković zbytečně strčil do pomezního rozhodčího.

90+1

Domácí jen šetří v poklidu čas u rohového praporku.

90+1

Nastavují se čtyři minuty!

90

Cadden byl faulovaný u rohového praporku, ještě je tu přímý kop pro Skotsko.

89

Živković nezpracoval míč dobře, Skotsko je nesmírně blízko třem bodům.

88

Nyní jsou Nizozemci u míče, ale na vypracování gólových příležitostí už to nevypadá.

87

Skotsko v poklidu kontroluje závěr utkání a hosty nepouští do žádných šancí. Nizozemsko v utkání vystřelilo na branku pouze jednou!