Kvalifikace MS (Evropa)

Itálie – Izrael

1:0

konec (0:0)

05.09.2017, 20:45 • Città del Tricolore, Reggio Emilia (kapacita 23717 míst) • Skupina G • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 1.1 10.0 30.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dnešního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:44:17)

Červené karty: 0:0
Itálie splnila povinnost, porazila v domácím zápase Izrael 1:0 a s velkou pravděpodobností si už zajistila minimálně účast v baráži. Dnešní výhra se ale nerodila lehce. V prvním poločase toho domácí hráči moc nepředvedli, ve druhé půli už to bylo o něčem jiném.

Po celý zápas se Italové snažili posílat do pokutového území jeden centr za druhým, rozehrávali hned 18 rohových kopů, izraelská obrana však dlouho odolávala. Hosté zaváhali jen v 53. minutě, kdy Candreva naservíroval míč přesně na hlavu Cira Immobileho.

Ve druhém poločase Italové absolutně dominovali, Izraelce pustili jen k pár neškodným střelám. Hodně aktivní byl po vystřídání sparťanský záložník Tal Ben Chaim, ani on však Buffona nedokázal překonat.

Itálie tak s 19 body na kontě drží druhé místo v tabulce. Na první Španělsko ztrácí tři body, na třetí Albánie zase náskok šesti bodů. Izrael zůstává s devíti body na čtvrtém místě.

90+4

90+3

Ben Chaimův zřejmě poslední pokus o centr skončil jen u Gianluigiho Buffona, který si v absolutním klidu zpracoval míč.

90+2

Po chybě Izraelců se do šance tlačil Ciro Immobile, do střely mu však padl vracejí se hráč.

90+1

Francouzský rozhodčí Benoit Bastien nastaví v dnešním zápase tři minuty.

90

V samotném závěru Italové ještě jednou střídají. Riccardo Montolivo nahrazuje Marca Verrattiho.

90

Federico Bernardeschi se chtěl krátce po svém příchodu na hřiště blýsknout gólem. Jeho střela zpoza pokutového území ovšem skončilo mimo branku.

89

Konec zápasu se už nezadržitelně blíží, Italové v absolutním klidu kombinují na vlastní polovině a nikam se příliš netlačí.

88

88. Ben Chaim mohl vyrovnat, z dobré pozici mířil mimo branku

88

Tal Ben Chaim se dostal k dalšímu střeleckému pokusu, jeho rána byla ovšem hodně nepřesná.

87

Italové střídají. Ze hřiště odstupuje ve druhém poločase výborně hrající Antonio Candreva, místo něhož si posledních pár minut zahraje Federico Bernardeschi.

86

Ciro Immobile si chtěl vymodlit pokutový kop, za svůj pád ovšem viděl jen žlutou kartu.

86

Tal Ben Chaim se mohl stát izraelským hrdinou! Po chybě italské obrany se dostal ke střele, lobem ovšem Buffona nepřekvapil.

85

Insigneho centr izraelská obrana odvrátila, italský tlak však pokračuje i nadále.

84

Italové kombinují na útočné polovině hřiště, musí si však především hlídat, aby neudělali v obraně nějakou zbytečnou chybu.