05.09.2017, 18:00 • Aalborg Stadion, Aalborg • Skupina 3 • Martin Švejkar

Tipsport: 1.18 7.0 15.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Daniel Romanovskij, přichází Edvinas Baniulis.

87

Dánsko právě vstřelilo branku!
RASMUS NISSEN zvyšuje tři minuty před koncem na 6:0 a kompletuje svůj hattrick v tomto zápase! Asistence: Marcus Ingvartsen.

83

Žlutou kartu dostává Giedrius Matulevičius (Litva).

80

MARCUS INGVARTSEN se přeci jen dočkal vstřeleného gólu a zvyšuje už na 5:0 pro Dánsko! Asistence: Jacob Bruun Larsen.

77

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Jens Thomasen.

73

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Mikkel Duelund, přichází Rasmus Pedersen.

62

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Jacob Bruun Larsen.

57

Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Justas Lasickas, přichází Eligijus Jankauskas.
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Klaidas Janonis, přichází Linas Mégelaitis.

55

Dánové dělají ze zápasu jednoznačnou záležitost! Mikkel Duelund našel ROBERTA SKOVA, který střílí svou druhou branku a zvyšuje už na 4:0!

48

Sotva začal druhý poločas a Dánové mohli přidat další branku! Duelund se ocitl v dobré šanci, ale bohužel pro domácí minul bránu.

45+1

Ještě jedna velká šance před přestávkou! Na 4:0 mohl zvýšit Ingvartsen, který však v dobré pozici minul bránu.

44

Dánové zvyšují gólem do šatny už na 3:0! Marcus Ingvartsen trefil brankovou konstrukci, od níž se míč odrazil k RASMUSI NISSENOVI, který se prosazuje z dorážky a podruhé v zápase se zapisuje do gólové listiny. Asistence: Marcus Ingvartsen.

30

Tak to bylo rychlé! Ingvartsen odčinil penaltové zaváhání, když přesnou přihrávkou našel ROBERTA SKOVA, který přidává druhou branku. Dánové vedou po půl hodině zápasu už 2:0. Asistence: Marcus Ingvartsen.

28

Dánové se dočkali! Ve 28. minutě otevírá gólový účet zápasu RASMUS NISSEN, který posílá seveřany do vedení 1:0. Asistence: Philip Anyanwu Billing.

23

Penaltu si vzal na starost sám faulovaný Marcus Ingvartsen, který však míjí bránu! Stav zápasu tedy zůstává bezbrankový.

23

Žlutou kartu dostává Olberkis (Litva).

22

Olberkis fauloval v pokutovém území Ingvartsena a je z toho penalta pro Dánsko!

6:0

konec (3:0)

Branky: 28. Nissen, 30. Skov, 44. Nissen, 55. Skov, 80. Ingvartsen, 87. Nissen

Karty:   23. Olberkis (LIT), 83. Matulevičius (LIT), 90. Korsakas (LIT)

Neproměněná penalta: 23. Ingvartsen (DEN), mimo

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 9:1. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:8.

Dánsko: Iversen – Andersen, Nelsson, Ramussen – Nissen, Billing, Jensen (77. Thomasen), Duelund (73. R. Pedersen), M. Pedersen – Ingvartsen, Skov (62. Larsen).
Náhradníci: Raahauge, Bäger, Larsen, Maehle, Pedersen, Pohl, Thomasen.

Litva: Gertmonas – Korsakas, Olberkis, Medelinskas, Barauskas – Lasickas (57. Jankauskas), Matulevičius, Janonis (57. Mégelaitis), Šimkus – Romanovskij (87. Baniulis), Ruzgis.
Náhradníci: Krapikas, Baniulis, Ditkevičius, Jankauskas, Kazukolovas, Laucys, Mégelaitis.

Rozhodčí: Alexej Matjunin – Alexej Voroncov, Sergej Suchoverchov (všichni Rusko)