05.09.2017, 16:00 • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 2.55 3.22 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Volný kop mají k dispozici hosté.Khalil minul branku.

Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základních devadesáti.

90

Žlutou kartu dostává Ismaeil Matar (Irák).

89

Emiráty už mnoho času nemají na nějakou výraznější akci. Obrana domácích hraje zodpovědně.

88

Irák vybojoval míč, dostal se na útočnou polovinu, kde drží hru. Hráči v zeleném se snaží hrát co nejdál od vlastní branky,

86

Spojené Arabské Emiráty si nyní vypracovaly dobrou šanci. Ahmed Khalil hlavičkoval do branky, ale jeho pokus na poslední chvíli zablokoval obránce na obránce na rohový kop.

84

Takticky hrají domácí výborně, vybojovali si jednobrankový náskok, který pečlivě hlídají a soupeře do šancí nepouští.

83

Mnoho střeleckých pokusů teď k vidění není. Sledujeme spíše bitvu o každý metr hrací plochy.

82

Emiráty se pokouší s výsledkem něco udělat. Nyní vybojovaly autové vhazování na útočné polovině. Obrana si ale dokázal rychle poradit.

81

Střídání v týmu Irák: ze hřiště odchází Aymen Hussein, přichází Mazen Fayad.

80

Irák bude rozehrávat volný kop z dobré pozice. Obrana Spojených Arabských Emirátů si dokázala poradit, a tak míč končí ve středu hrací plochy.

78

Žlutou kartu dostává Abdulaziz Hussain (Spojené Arabské Emiráty). Hodně zbytečná zákrok znamená žlutou kartu.

76

Patnáct minut hry nás dělí od konce druhého poločasu. Irák vede o jednu branku, je aktivněji a zdá se, že bez výraznějších problémů náskok udrží.

75

Irák bude rozehrávat volný kop. Hussein Ali dobře centroval před branku, jeho míč obrana zablokovala jen za cenu rohového kopu.

74

Irák vede o jednu branku, pokoušel se dostat do šance, ale jeden z hráčů v zeleném byl v postavení mimo hru, a tak zakončovat nemohl.

73

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ale Ali Hussein si počínal nedovoleně.

71

Střídání v týmu Irák: ze hřiště odchází Justin Azeez, přichází Abdul Zahra.

71

Střídání v týmu Spojené Arabské Emiráty: ze hřiště odchází Ahmed Barman, přichází Ahmed Mohamed.

70

Irák to zkoušel středem, ale Adnan Ali neuspěl. Na druhé straně pak bleskově zakončoval Mohamed Marzouk, ten ovšem pálil jen do středu branky.

69

Mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se dostáváme do poslední dvacetiminutovky.

68

Domácí Luaibi Saad byl faulovaný, rozehrávat tak bude Irák.

67

Vhazovat budou na obranné polovině hráči Iráku, jmenovitě Salim Waleed.

65

Khalid Eisa dlouhým výkopem uvede míč do hry. Na útočné polovině našel spoluhráče.

64

Emiráty nyní zlepšili hru, pokouší se něco vymyslet před brankou Iráku.

63

Střídání v týmu Spojené Arabské Emiráty: ze hřiště odchází Salem Saleh, přichází Tariq Ahmed.

63

Do výborně střelecké pozice se dostal hostující Walid Abbas, jeho ránu tak tak dokázal vyrazit brankář mimo bránu.

62

Žlutou kartu dostává Justin Azeez (Irák).

61

Střídání v týmu Irák: ze hřiště odchází Basher Resen, přichází Amjed Attwan.

59

Mahdi Kamil výborně vybojoval kotouč před brankou soupeře, do střelecké pozice se ale tento hráč nedostal.

58

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí tým stále vede o jednu branku.

52

Emiráty se dostaly do předbrankového prostoru, Kassid celkem snadno ukryl míč.

50

Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Následně se ale domácí dostali před bránu. Justin Azeez přišel o balon v předbrankovém souboji.

49

Tariq Hassan rozehrává od své branky, Emiráty musí postupně zkoušet najít cestu před domácí branku.

48

Spojené Arabské Emiráty se prokombinovali do střelecké pozice, ale Walid Abbas nedokázal překonat posledního obránce soupeře.

47

Irák pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Emiráty se dobře brání.

47

Zápas, ve kterém zatím padl jediný gól, pokračuje druhým poločasem.

46

Irák vede po prvním poločase o jednu branku. Hraje aktivněji, má více ze hry a snadněji si dokáže připravovat střelecké pozice. Naopak Emiráty se hodně trápí v koncovce.

45+2

45+2

Saad Luaibi tvrdě vypálil, ale trefil jen prostor, kde byl připravený brankář.

45+1

Nastavovat se budou dvě minuty. Volný přímý kop z dobré pozice mají k dispozici domácí.

45

Irák má míč pod kontrolou na polovině hrací plochy, k vidění je nyní klidnější pasáž hry a dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločasu.

43

Sledujeme hodně důraznou pasáž hry, zákroků na hranici pravidel začíná přibývat.

42

Ahmed Khalil výtečně vypálil. Jeho dálky z nějakých třiceti metrů mířila pod horní tyčku, ale brankář Kassid vytáhl na roh.

42

Hráči Iráku si nyní nerozuměli, a tak měl brankář Mohammed Kassid co dělat, aby dokázal míč odehrát před dotírajícím útočníkem.

40

Žlutou kartu dostává Tariq Hassan (Spojené Arabské Emiráty).

39

Hostující tým drží hru na útočné polovině, po nepovedené akci Saada Luaiby končí míč u domácího brankáře.

38

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mírnou převahu mají domácí, kteří se také už dokázali prosadit.

37

Akce fotbalistů v zeleném pokračovala dál, do zajímavé pozice se dostal Aymen Hussein, jehož hlavička končí mimo branku.

36

Skvěle to sehráli domácí, Azeez nedokázal ani vystřelit, ani přihrát.

35

Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu, sledujeme rychlý fotbal, který ovšem příliš mnoho šancí nenabízí. Hraje se spíše na polovině.

34

Volný kop budou rozehrávat hosté. Ahmed Khalil to udělal výborně, rozhodl se pro přímou středu, jeho rána ale končí mimo branku. Balon byl tečovaný, a tak je z toho rohový kop.

33

Žlutou kartu dostává Aymen Hussein (Irák).

31

Emiráty se nikam neženou, rozehrávají hluboko na své polovině.

30

Půlhodina hry je minulostí, domácí celk vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře. Spojené Arabské Emiráty se musí bránit.

29

29. Ayman HUSSEIN - 1:0

29

Irák právě vstřelil branku!
Tým vedený jako domácí je za svou aktivitu odměněn vedoucí brankou. Po rychlé akci po pravé straně si na centr před brankou vyskočil AYMAN HUSSEIN a hlavou poslal balon pod horní tyčku.

27

Spojené Arabské Emiráty spoléhají na rychlé brejky, ale zatím domácí obrana podává dobrý výkon a nenechává prostor. Nyní celkem snadno zastavuje hostující Eisa.

25

Žlutou kartu dostává Saad Luaibi (Irák).

23

Mnoho zajímavých situací momentálně k vidění není, sledujeme podprůměrný zápas.

22

Irák bude rozehrávat rohový kop.

21

Hraje se na polovině hrací plochy, více ze hry mají domácí fotbalisté. Ali Adnan se probojoval do střelecké pozice, jeho rána byla zablokovaná.

20

Žlutou kartu dostává Mohamed Abdulrahman (Spojené Arabské Emiráty). Naprosto zbytečný faul na polovině hrací plochy znamená žlutou kartu pro hráče SAE.

18

Tentokrát musel rozehrávat domácí brankář, pokoušel se dostat hru na útočnou polovinu, ale jeho výkop vybojoval hostující tým.

17

Khalid Eisa kryje míč po nepovedené kombinaci domácího týmu. Irák má celkově více ze hry, ale na pořádnou šanci stále ještě čekáme.

16

Ali fauloval Matara, rozehrával tak bude hostující celek.

15

Domácí fotbalisté se po krkolomné kombinaci sice probojovali na polovinu soupeře, ale Azeez musel s míčem zpět, neměl kudy postupovat směrem k brance.

13

ohammed Kassid musí být pozorný, bude se zahrávat rohový kop proti jeho brance.

12

Střídání v týmu Spojené Arabské Emiráty: ze hřiště odchází Mohamed Fawzi, přichází Abdulaziz Hussain.

12

Mahdi Kamil nemohl v akci pokračovat, neboť jím vedený míč opustil celým objemem hrací plochu.

11

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí se musí bránit.

9

Mohamed Fawzi podstoupil tvrdý souboj, fauloval, a tak rozehrávají domácí na útočné polovině. Akce vede Resen.

8

Spojené Arabské Emiráty se prokombinovaly na útočnou polovinu, ale Ahmed Khalil nedokázal přesněji vypálit. Jeho střílená přihrávka končí mimo hrací plochu.

7

Mnoho střelecký pokusů tento zápas nenabízí, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

6

Ali Adnan fauloval na útočné polovině, a tak bude rozehrávat brankář soupeře.

5

Nyní se hostující celek dostal do zajímavé střelecké pozice, ale Ismaeil Matar nedokázal dobře vypálit, jeho pokus byl zablokovaný.

3

Hráči v zeleném, domácí, kombinují přes brankou soupeře.

2

Domácí Ali se dostal k hlavičce, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný. Hostující brankář zasahovat nemusel.

1

Khalid Eisa rozehrává od své branky, první akce domácího celku postrádala přesnost.

1

Jedná se o asijskou skupinu B. V té je šest týmů. První dva postoupí přímo, třetí tým v tabulce musí v dalším kvalifikačním kole musí o postup bojovat. Jistotu přímého postupu zatím mají Japonci, ti mají po 9 zápasech dvacet bodů. Spojené Arabské Emiráty jsou v tabulce na čtvrtém místě se třinácti body. Devět zápasů s bilancí 4-1-4 a skóre 10:12. Poslední zápas tento celek vyhrál nad Saúdskou Arábií 2:1. Irák má také odehraných devět zápasů. Dvě výhry, dvě remízy a pět porážek. Tento tým je na předposledním místě tabulky a postup už je nereálný.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase kvalifikace o MS proti sobě nastoupí Irák a Spojené Arabské Emiráty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:10.