Kvalifikace MS (Evropa)

Turecko – Chorvatsko

1:0

konec (0:0)

05.09.2017, 20:45 • Eskişehir Yeni Stadyumu, Eskisehir • Skupina I • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 3.6 3.4 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

Tím výčet hříšníků nekončí. Marcelo Brozović (Chorvatsko) totiž zastavil protiútok Cenka Tosuna podražením a také se zapsal na listinu hráčů se žlutou kartou.

90+2

Hakana Çalhanoğlua tvrdě srazil Milan Badelj (Chorvatsko). Ptáte se na jeho trest? Samozřejmě, že žlutá karta.

87

Třetí výměna proběhla také v reprezentačním týmu Turecka: dohrál Nuri Şahin a v závěrečných minutách se po trávníku proběhne Okay Yokuşlu.

84

Chorvatsko střídá naposledy: ze hry míří Šime Vrsaljko, opačným směrem putuje Duje Čop.

82

Střídání v týmu Turecko: potlesk vyprovází z hrací plochy Buraka Yılmaze, který své místo přenechal Ozanu Tufanovi.

75

75. Cenk TOSUN - 1:0

75

Turecko právě vstřelilo branku!
Panečku, to je radosti. Domácí se čtvrt hodiny před koncem dostávají do vedení. Özyakupova dělovka vypadla Subašićovi jako horký brambor a pohotově dorážející CENK TOSUN neměl problém poslal balon za záda zkoprnělého chorvatského gólmana.

70

Vystřídalo také Chorvatsko: Mateo Kovačić pustil do hry Andreje Kramariće.

70

Střídání v týmu Turecko: dvacet minut před koncem odstupuje Arda Turan, pracovní zatížení čeká na Emre Mora.

66

Loket Ivana Perišiće (Chorvatsko) se objevil ve tváři Ayhana. Rozhodčí nemohl jinak, než hříšníka potrestat žlutou kartou.

62

Střídání v týmu Chorvatsko: po hodině dohrál Nikola Kalinić a jeho místo zaujme Mario Mandžukić.

57

57. Perišić (Chorvatsko) těsně minul pravou tyč

57

Turecké fanoušky, kteří své oblíbence vytrvale povzbuzují, mohl umlčet Perišić. V levé části vápna si přichystal míč na střelu, která prosvištěla jen kousek vedle vzdálenější tyče. Tohle byla obrovská šance!

45

V samotném závěru poločasu si ještě za svůj faul prohlédl žlutě zbarvený kartonek Nikola Kalinić (Chorvatsko).

39

Au, to muselo bolet! Hakan Çalhanoğlu (Turecko) přišlápl Perišićovi nárt a rozhodčí ho za to zcela oprávněně potrestal žlutou kartou.

11

První varování pro chorvatskou obranu! Arda Turan vnikl do levé části pokutového území a pak k adresoval přízemní centr k přední tyči. Tam si naběhl Cenk Tosun, který zacílil těsně vedle brankové konstrukce.

9

Žlutá karta! Cenk Tosun (Turecko) nešetrně fauloval Pivariće a už po necelých deseti minutách hry se stal prvním napomenutým hráčem zápasu.

5

Babacan už zkraje utkání musel vytáhnout důležitý zákrok proti Kovačićově ráně zblízka. Chorvatský reprezentant se stal adresátem přihrávky do pravé části pokutového území, odkud se z úhlu snažil brankáře prostřelit.