po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 0:1) Stav série: 2:3

12.03.2017, 18:00 • Ostravar aréna • Předkolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.4 4.1 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, mějte příjemný začátek pracovního týdne, budu se těšit opět někdy na počtenou. (22:33:40)
Ve druhém prodloužení byla na obou týmech vidět únava, chvíli se lépe dařilo domácím a chvíli hostům. Rozhodnout mohla sebemenší chybička nebo nepozornost, protože oba gólmani ze sebe vydávali to nejlepší a právem byli určeni jako nejlepší hráči tohoto utkání – a vlastně i celé série.
Vítkovičtí vedli v této sérii už 2:0, stejně jako ve druhé sérii Mladá Boleslav nad Chomutovem, ale postup do čtvrtfinále play-off si vybojovala Plzeň, stejně jako u druhé série Chomutov.
Je dobojováno. Odpověď na otázku, který z těchto dvou týmů dal až pátý rozhodující zápas, navíc až ve svém druhém prodloužení, konkrétně v 95. minutě, kdy postup trefil Stach.

Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté se dostali do pásma, Preisinger si najel na branku, zahlédl však volného DAVIDA STACHA, kterému křižně přihrál a než se stačil Bartošák přesunout, vystřelil pro svůj tým postup – 1:2. Asistence: Miroslav Preisinger.

94:13

Vítkovický hráč poslal na Machovského branku dělovku, ale těsně nad.

94:04

Vítkovická branka mimo svou polohu, bude se muset upravovat.

93:25

Květoň zavezl puk k plzeňské brance, Tybor se ale k puku nedokázal přes bránícího hráče dostat.

92:43

Vítkovičtí číhali před Machovským, Zdráhal od kruhu poslal puk před branku, ale žádná z hokejek jej nedostala za Machovského.

92:23

Ofsajd pro Vítkovice, probíhá komerční přestávka.

91:41

Srdce vítkovických fanoušků se musela na dvě vteřiny zastavit, hosté okupovali vítkovickou klec, kotouč nikým nehlídán se ocitl před odkrytým kouskem Bartošákovy klece, ale nikdo jej nedokázal umístit.

91:15

Hosté se šatně zorientovali u vlastní branky, domácí puk do sítě ale přesto nedokázali dostat.