Play-out extraligy

HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

5:3

konec (1:2, 2:1, 2:0)

12.03.2017, 17:00 • Tipsport arena • 3. kolo • Marek Votke (@MaraVotke), Jakub Cimburek

Tipsport: 2.1 4.3 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí! V polovině play out se domácí Dynamo konečně dočkalo a na třetí pokus bere tři body za vítězství 5:3. Svěřenci Miloše Holaně zastavili rozjetou Energii, která v posledních dvou zápasech vstřelila dvanáct gólů a podpořeni důležitou výhrou proti barážovému soupeři mohou začít střádat plány na další utkání. Z pardubické Tipsport se s Vámi loučí Marek Votke a Jakub Cimburek. (19:26:11)

59:20

Vary přece jen málem zápas zdramatizovaly! Gorčík minul úplně prázdnou bránu!

59:08

Patrik Poulíček to zkoušel střelou přes obránce, ale netrefil branku.

58:50

Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:50

Obránce Energie zašlápl puk v obranné třetině, vhazovat se bude v obranné třetině hostí.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, pokud chtějí Vary pomýšlet na výhru, musí zrychlit.

57:46

57:04

Dynamo následně dostává kotouč až za Závorkovu branku.

57:00

Martin Rýgl se dostal ke střele od modré čáry, rána po odrazu od domácího obránce úplně změnila směr a Hübl se štěstím zasáhl.

56:08

Petr Sýkora s Tomášem Rolinkem se rozhodli zahrozit i v oslabení. Prvně jmenovaný předložil domácímu kapitánovi puk a ten golfovým úderem protáhl Závorku.

55:46

Vary si v závěru vyzkouší přesilovku a dostávají zajímavou příležitost s výsledkem ještě něco udělat. Na dvě minuty za podražení sedá na trestnou lavici Marek Trončinský.

55:41

Tomáš Kaut vykázán z buly, vhazování se bude opakovat.

55:41

Rozhodčí píská zakázané uvolnění Dynama Pardubice.

54:12

Ján Sýkora ujel společně s Petrem Hubáčkem soupeřově obraně. Sýkorova přihrávka jen těsně minula Hubáčkovu hůl a Energie stále ještě žije.

53:24

53:24 Lukáš NAHODIL - 5:3

53:24

Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak tohle LUKÁŠI NAHODILOVI sedlo parádně! Pardubický útočník dostal nabito do mezikruží a příklepem z první se trefil přesně do růžku Závorkovy branky! Asistence: Tomáš Rolinek a Marek Trončinský.

53:00

Rolinek se snažil najít Tomáška před odkrytou klecí, obránci hostí za minutu dvanáct přihrávku zachytili.

5:3

Branky a nahrávky: 8. P. Sýkora (Rolinek, Trončinský), 29. J. Sýkora (Nedbal, Zajíc), 34. T. Kaut (Zajíc), 47. Zadina (T. Kaut, Beran), 54. Nahodil (Rolinek, Trončinský) – 3. Dušek (Mikulík), 6. Stloukal (Flek), 40. T. Rachůnek

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Trončinský, Ovčačík, Nedbal, Chaloupka, Havlík, Ščotka, Zajíc – Rolinek, Poulíček, P. Sýkora – Tomášek, M. Kaut, J. Sýkora – Hubáček, Nahodil, Beran – Panna, T. Kaut, Zadina – Špirko.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Sičák, M. Rohan, Baránek, Harant, Rýgl, Benák, Weinhold – Mikulík, Dušek, T. Rachůnek – Gorčík, Skuhravý, Vachovec – V. Tomeček, Tuominen, Stloukal – Flek, Harkabus, O. Beránek – Davídek.

Rozhodčí: Horák, Hejduk – Flegl, Kotlík

Diváci: 3 024

02:55 KVA 0:1 Dušek (Mikulík)
05:22 KVA 0:2 Stloukal (Flek)
06:12 KVA 2 Vachovec, sekání