NHL

St. Louis Blues – New York Islanders

4:3

konec (1:0, 3:1, 0:2)

12.03.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Tipsport: 2.43 3.7 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:
Dmitrij Jaškin (STL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:46 (04:57:44)
1. Vladimir Tarasenko (STL) 2+0
2. Alexander Steen (STL) 1+1
3. Jaden Schwartz (STL) 0+1
Třetí třetina byla velmi zajímavá a na konci po gólu Leddyho se vše zdramatizovalo. Blues už se moc do útoku nehrnuli a spíše čekali na svou šanci. Po šedesáti minutách tedy berou plný počet bodů domácí St. Louis Blues. To je pro dnešek vše, přeji příjemnou neděli a někdy u textových přenosů na počtenou.

59:55

Nelson z pravého rohu zkusil vystřelit, ale Hutton vyráží.

59:31

Znovu Pietrangelo vyhodil, tentokrát na zakázané uvolnění.

59:17

Pietrangelo pouze obloučkem vyhazuje do středu hřiště.

Islanders právě vstřelili branku!
Po souboji u mantinelu se dostal puk k NICKOVI LEDDYMU, který tvrdou střelou trefil levý roh brány Huttonovy brány. Asistence Andrew Ladd, John Tavares.

58:10

Kotouč vyhozený hráčem Blues jen těsně minul prázdnou bránu.

57:41

Berube opouští svou klec a Islanders to zkouší v šesti!

57:25

Domácí ihned po buly vyhazují.

57:21

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jay Bouwmeester – 2 min., sekání).

56:55

Jaškin vyslal Jakupova, který však o kotouč přišel.

56:37

Hickey nahazuje puk do útočného pásma, hostujícím dochází čas na srovnání.

55:40

Domácí však vyhráli vhazování, posílají puk to středního pásma a celá formace může jít střídat.

55:31

A další zakázané uvolnění, Upshall je už dlouho na ledě a nemůže vystřídat.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Tarasenko (Schwartz, Steen), 25. Steen (Schwartz, Tarasenko), 36. Tarasenko (Gunnarsson), 39. Berglund (Perron, Pääjärvi) – 32. B. Nelson (Ho-Sang, Mayfield), 43. Beauvillier (Hickey), 59. Leddy (Ladd, Tavares)

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Edmundson, Gunnarsson, Bortuzzo, Schmaltz – Schwartz, Tarasenko, Steen (A) – Berglund (A), Perron, Jaškin – Barbašev, Pääjärvi, Upshall – Brodziak, Reaves, Jakupov.

New York Islanders: Greiss (41. Bérubé) – Leddy, Mayfield, de Haan, Hamonic (A), Hickey, Seidenberg – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), R. Strome, Chimera – N. Kuljomin, B. Nelson, Ho-Sang – Gionta, Beauvillier, Clutterbuck.

Rozhodčí: Dan O’Rourke, Tim Peel – Mark Wheler, Steve Barton

Diváci: 19505

06:17 NYI 2 Hickey, podražení
07:24 STL 1:0 Tarasenko (Schwartz, Steen)
10:16 STL 2+2 Jaškin, vysoká hůl+vysoká hůl
24:53 STL 2:0 Steen (Schwartz, Tarasenko)