12.03.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.54 3.73 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu! (03:59:17)
Roman Polák (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:59
1. Morgan Rielly (TOR) 1+0
2. James van Riemsdyk (TOR) 1+1
3. Victor Rask (CAR) 1+0
Máme za sebou krásné utkání, které vyhráli hosté. Ti dvakrát prohrávali, přesto nakonec slaví. Na góly Raska a Teräväinena totiž dokázali odpovědět Marner a van Riemsdyk. V prodloužení získal pro Javorové listy bod navíc Rielly.

Střely: 38 – 26

62:13

62:13 Morgan RIELLY - 2:3

62:13

Toronto právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, vítězem utkání je Toronto Maple Leafs. Zhruba v polovině prodloužení se ke střele dostal MORGAN RIELLY, který neměl problém překonat Warda – 2:3! Asistence: William Nylander, Jake Gardiner.

61:12

Rask si najel před Andersena, udělal mu kličku, ale nedokázal zamést puk za jeho záda!

60:23

Ke střele z pravého kruhu se dostal Aho, bohužel pro domácí se nedokázal gólově prosadit.

60:01

Tři třetiny za námi, stále neznáme vítěze. Carolina má střeleckou převahu a dle mého názoru by si dva body zasloužila. Uvidíme, jak vše dopadne.

Střely: 37 – 25

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Zápas se už pouze dohrává, tempo hry v samotném závěru skutečně ubylo. Jsem zvědav na prodloužení.

59:00

Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:22

Krásnou přihrávku dostal Skinner, najel si s pukem na levý kruh a vystřelil. Bohužel pro domácí vedle.

57:50

Do útočné třetiny si najel Aho, nadvakrát však nedokázal Andersena překonat.

56:11

Nahozením z pravé strany se pokusil překvapit Warda Nylander, bohužel pro hosty neuspěl.

55:38

Luxusní zákrok Warda drží domácí ve hře o body! Brankář Carolin vychytal Marnera, který zakončoval do prázdné branky!

2:3

Branky a nahrávky: 9. V. Rask (E. Lindholm, Pesce), 21. Teräväinen (J. Staal, Faulk) – 10. Marner (Bozak, J. van Riemsdyk), 28. J. van Riemsdyk (Marner), 63. Rielly (W. Nylander, Gardiner)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, R. Murphy, Dahlbeck – Teräväinen, J. Staal, Aho – E. Lindholm, V. Rask, Skinner – Stempniak, D. Ryan, Zykov – P. Brown, McClement, Nordström.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – N. Zajcev, Rielly, Marinčin, Gardiner, R. Polák, Hunwick – W. Nylander, Matthews, Hyman – Co. Brown, Kadri, Komarov – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – Sošnikov, Boyle, M. Martin.

08:59 CAR 1:0 V. Rask (E. Lindholm, Pesce)
09:52 TOR 1:1 Marner (Bozak, J. van Riemsdyk)
19:01 TOR 2 N. Zajcev, krosček
20:45 CAR 2:1 Teräväinen (J. Staal, Faulk)
24:23 CAR 2 C. Ward, nedovolené bránění, odpyká Skinner
27:37 TOR 2:2 J. van Riemsdyk (Marner)