12.03.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.7 3.55 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marián Gáborík (LAK) 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:54
Jakub Vrána (WSH) 1+0, 1 střela, čas na ledě 08:03
1. Anže Kopitar (LAK) 1+1
2. Adrian Kempe (LAK) 1+0
3. Alex Ovečkin (WSH) 0+0
Je konec, domácí Los Angeles Kings přehráli Washington Capitals v poměru 4:2. Byť se v páté minutě trefil Jakub Vrána a v úvodu druhé třetiny TJ Oshie, tak hostům vedení 1:0, resp. 2:1 k bodům nestačilo. Postupně skórovali Anže Kopitar, Adrian Kempe a Jeff Carter.

Střely: 22 – 19

59:58

59:58 Jeff CARTER - 4:2

59:58

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je hotovo. Hokejisté Los Angeles zvítězí o dvě branky, ze středního pásma se do prázdné klece trefil kapitán JEFF CARTER – 4:2! Asistence: Tyler Toffoli.

59:41

Hosté hrají bez brankáře, v šesti v poli!

59:25

A je hotovo. Kuzněcov (WSH) dostává dvě minuty za sekání, vypadá to, že tohle už Los Angeles zvládnou.

59:12

Kotouč je mimo útočnou třetinu Los Angeles. Mají jej ale hosté, ti s ním spěchají vstříc brance soupeře.

59:00

Hraje se poslední minuta třetí třetiny!

58:32

Washington hraje v šesti mužích v poli, Grubauer je na střídačce!

57:57

57:33

Capitals neví kudy kam, kotouč je v jejich pásmu a drží ho hokejisté Los Angeles, kteří si přihrávají. Zatím bez střelby.

56:57

Už jen minuta do konce početní výhody pro Los Angeles. Domácí zatím závěr duelu zvládají velmi zkušeně.

56:22

Hosté se dokázali osvobodit, kotouč je u Quicka. Domácí to musí zkusit znovu od vlastní branky.

55:57

Dvě minuty za napadení dostává Shattenkirk (WSH). Hokejisté Los Angeles mají přesilovou hru.

55:36

Puk za brankou má Alzner, čeká na dostřídání spoluhráčů a pak se vrhne vstříc brance soupeře.

54:52

Začíná se trošku přiostřovat, do konce utkání zbývá něco kolem pěti minut.

4:2

Branky a nahrávky: 16. Gáborík (Kopitar, Martinez), 28. Kopitar (J. Carter, Muzzin), 49. Kempe (Gravel, Martinez), 60. J. Carter (Toffoli) – 5. J. Vrána (Shattenkirk, Williams), 21. Oshie (Ma. Johansson)

Los Angeles Kings: Quick (Bishop) – Doughty, Forbort, LaDue, Muzzin, Martinez, Gravel – Iginla, Kopitar, Gáborík – Toffoli, J. Carter, Pearson – D. Brown, Lewis, Kempe – Andreoff, Dowd, Clifford.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Shattenkirk, Orpik – Oshie, Bäckström, Ma. Johansson – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin – Williams, Eller, Connolly – J. Vrána, Beagle, Winnik.

02:50 LAK 2 Doughty, sekání
04:35 WSH 0:1 J. Vrána (Shattenkirk, Williams)
10:26 WSH 2 Oshie, sekání
12:32 LAK 2 Kempe, podražení
12:52 WSH 2 Shattenkirk, podražení
15:30 LAK 1:1 Gáborík (Kopitar, Martinez)