po prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0) Stav série: 2:0

07.03.2017, 17:20 • Ostravar aréna • Předkolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.18 4.05 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Ostravy je to tedy vše, mějte příjemný zbytek večera a budu se těšit někdy příště na počtenou. (20:37:05)
Stav série:
2:0
Vítkovice mají mečbol, v Plzni jim stačí uhrát jen jednu výhru, aby postoupili mezi osmičku nejlepší. Na západě Čech to ale nebude jednoduché, fanoušci Plzně budou hrát svůj tým k výhrám a vyrovnání série.
Druhý zápas náročné série je u konce. Dlouho to vypadalo, že Plzeň srovná po dnešku její stav, protože domácím se nedařilo prosadit a vytvořit si trvalejší tlak. Západočeši hráli svou hru, kterou na vítkovické vymysleli a dlouho se jim dařilo přivádět vítkovické fanoušky přímo k zoufalství. Bartošák ve třetí třetině svou branku zamkl, ostravská aréna začala mohutně pohánět své hráče vpřed a ti se jim odměnili vyrovnáním. Prodloužení byla záležitost několika vteřin, kdy domácí potvrdili svou chuť a snahu a po vyhraném vhazování strhl vedení na stranu Vítkovic Zdráhal.

Vítkovice právě vstřelily branku!
Hrbasovo nahození na branku Machovský jen vyrazil před sebe, PATRIK ZDRÁHAL vystartoval k puku, udělal Machovskému kličku a poslal puk do branky – 3:2. Asistence: Marek Hrbas.

60:03

Domácí Roman vyhrál vhazování.

60:01

Vítkovičtí zvýšili svou aktivitu a dvěma góly srovnali stav zápasu – nejprve v oslabení skóroval Hrbas, poté se senzačně téměř od mantinelu trefil Výtisk. Domácí předvedli týmového ducha a i přes začínající skepsi fanoušků dokázali dovést zápas do prodloužení. Dnes to bude ještě napínavé, určitě se k nám po přestávce vraťte.
Další třetina začne přibližně v 20:09.
Po klasické přestávce se bude hrát prodloužení, které se bude hrát v pěti na obou stranách a bude trvat dvacet minut čistého času.