Play-off 2. ligy, skupina Sever

BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou

4:2

konec (0:0, 2:0, 2:2) Stav série: 1:0

12.03.2017, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • Čtvrtfinále • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

Tipsport: 1.6 4.8 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je konec! Obrovská radost na straně Bruslařů, kteří v úvodním duelu porazili Žďár nad Sázavou 4:2. Brankář Řehoř ještě naprosto zbytečně provokuje brodské fanoušky. Domácí si tím ale děkovačku nenechají zkazit. Ještě házejí kelímky na brodské hráče jdoucí do kabiny i žďárští fanoušci. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost, přeji vám hezký zbytek večera a z Kotliny zase někdy na počtenou! (19:30:49)

59:40

Martin Pleva nebezpečně vypálil od modré čáry, ale těsně nad horní tyčku. Hosté to dál zkoušejí v power-play!

59:29

Hra je přerušena, buly v brodském pásmu. Už je zřejmě definitivně rozhodnuto, snad nedojde k nějaké další zbytečné dohře.

59:03

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
No a je definitivně rozhodnuto, Bruslaři zvítězí a připíší si velmi důležitý první bod ve čtvrtfinálové sérii! David Vala vybojoval kotouč pro PATRIKA PŘIDALA, jenž si vzápětí hezky obhodil na dlouhou hůl protihráče u hrazení, odjel puk v útočném území a zblízka ho zametl do prázdné brány! Asistence: David Vala, Miroslav Třetina.

58:44

Hosté si vyžádali oddechový čas a zkouší power-play 5 na 4!

58:44

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Lacina – 2 min., hákování).

58:44

To je naprosto neuvěřitelné, jak si dokáží domácí hráči naprosto zbytečně zkomplikovat závěr zápasu. Jako kdyby jim nestačilo, že už soupeř jejich fauly dvakrát v dnešním duelu potrestal. Na lavici hanby míří Jakub Lacina (HBR).

58:10

Tomáš Semrád při přečíslení 2 na 1 hledal před bránou spoluhráče, ale jeho pas byl hodně prudký a nepřesný, zakončení z toho tak nebylo.

57:59

Další zranění na brodské straně. Filip Navrátil schytal tvrdou ránu v rohu pásma, kam se mu přijel omluvit Lukáš Krupka. Vylučovat se tentokrát nebude, jednalo se o čistý zákrok.

57:59

Petr Beneš ujel brodské obraně a vypálil z mírného úhlu na levé straně, ale jeho dělovku skvěle vyrazil od přední tyčky lapačkou gólman Novák!'

57:40

Havlíčkův Brod hraje dlouhou přesilovku, ale hosté vyhodili.

57:04

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jícha – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Endál – 2 min.).

57:04

Dnes tu budeme asi hodně dlouho, další ostré zákroky na obou stranách a opět se vylučuje.

56:27

Následovala pochopitelně vášnivá strkanice, po níž se vylučuje i na brodské straně, ale hosté jdou každopádně do tří. Tomáš Smejkal (ZNS) dostal trest na 2 plus 2 minuty a Patrik Přidal (HBR) dvě minuty za hrubost.

56:27

Další naprosto nesmyslný zákrok žďárského hráče. Chtěl jsem napsat, že doteď se v rámci derby hrálo poměrně slušné utkání, ale závěr duelu je nechutnou tečkou. Jeden z hostů složil jednoho z Bruslařů mimo hru za bránou Řehoře na led, po čemž si na něj lehl a ještě ho několikrát krosčekoval přes záda.

56:06

Lukáš Endál spálil gólovou šanci, když zblízka napálil z voleje jen betony gólmana Řehoře, jenž dál drží alespoň menší naději na úspěch!

55:40

Hosté získali puk a vyhodili.

55:24

Hosté už to budou mít hodně těžké, pokud domácí neudělají faul, budou se až do konce zápasu bránit v oslabení. Martin Kuřítko (ZUNS) byl oním hříšníkem a dopustil se napadení.

4:2

Branky a nahrávky: 21. Ludvík (Lacina, Chlubna), 38. Třetina (Endál, Přidal), 54. Michálek (Kulhánek, Kozlík), 60. Přidal (Vala, Třetina) – 43. Kaňka (Střecha), 43. Staněk (Jícha, Rašner)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, M. Semrád, Duben "A", Lacina, Vala, Kulhánek, Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Michálek, Kozlík, Navrátil – Chlubna, Ludvík, Kuchta – Beneš, Křížek, Teplý

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva "C", Beneš, M. Vítek, Smejkal, Staněk "A", Rašner, Kolda, Hort – Červenka, Kunstmüller "A", D. Vítek, Bureš, Kuřítko, Gregar, Čech, Střecha, Krupka, Kaňka, Juráň, Jícha

Rozhodčí: Libor Veinfurter, Tomáš Veselý – Michal Laczko, Jan Pechánek