2:1

konec (1:0, 0:0, 1:1)

12.03.2017, 17:00 • Nitra Aréna • 54. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.52 5.2 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V poslednej tretine zápasu sa podarilo Nitre udržať si vedenie. Na 2:0 v 44. minúte zvýšil Cope. Domáci sa z gólu dlho netešili, keďže o minútu neskôr okamžite vyrovnal Zagrapan. Zápas sa teda skončil výhrou Nitry 2:1. (19:24:25)

59:40

Popradčania už hrajú v šestici a ešte sa o niečo pokúšajú.

59:12

Nitrania sa ocitli v dalšej príležitosti. Marek Slovák vystrelil spomedzi kruhov, no strela letela vedľa.

58:02

Krištof si spracoval prihrávku medzi kruhmi a mohol strieľať. Puk však poslal vedľa brány.

57:26

Popradčania sa dostali von z obranného pásma, no nepodarilo sa im založiť úspešnú útočnú akciu.

56:38

Dindovi už vošiel do pásma Matúš Paločko. Snažil sa rýchlo vrátiť, no Dinda už puk nahadzoval. Hartzell puk zachytil, no aj tak sa pískal ofsajd.

55:36

Guliajev sa snažil od modrej čiary nahodiť puk na bránu, no veľmi sa mu to nepodarilo. Nitrania zablokovali tento pokus a môžu rozohrať.

54:38

Mezei si spracoval puk na modrej čiare po dobrej práci Kutálka. Delovka letela na brankára Šúreka, ktorý okamžite rozohral.

53:34

Štrauch šikovnou krížnou prihrávkou našiel Svitanu, ktorý vystrelil z prvej. Hartzell sa rýchlo presunul a aj so šťastím vyrazil strelu betónom.

52:57

Tvrdoňovi sa podarilo dostať sa do zakončenia spomedzi kruhov. Puk však letel mimo, Šúrek ho zachytiť nedokázal.

52:10

Nepríjemný pohľad sa naskytol na Henricha Ručkaya, do ktorého neúmyselne vypálil spoluhráč od modrej. Ručkay ležal niekoľko sekúnd v bolestiach na ľade, ale už sa mu podarilo dostať na striedačku.

52:02

Mlynarovič vykorčuľoval po pravom krídle. Podarilo sa mu vystreliť, ale nie do priestoru brány.

50:50

Pred Hartzellom teraz bolo rušno. K dvom zakončeniam z tesnej blízkosti sa dostal Hvila. Delovky to síce boli prudké, ale nedokázal nimi prekonať domáceho brankára.

50:01

Lichancovi sa pred bránkoviskom ukazoval voľný Zagrapan. Prihrávka však iba prenikla, trafila do korčule nitrianskeho obrancu.