Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B"

HC Vítkovice Ridera – SKLH Žďár nad Sázavou

3:1

konec (0:0, 1:0, 2:1) Stav série: 2:1

12.03.2017, 13:00 • MFH Ostrava • Čtvrtfinále • Info o důležitých událostech (Monika Baloghová)

Z Ostravy je to vše, mějte příjemný zbytek odpoledne a k večeru se k nám opět přidejte a sledujte s námi rozhodující utkání Generali play-off Tipsport extraligy mezi Vítkovicemi a Plzní. Těším se s Vámi na počtenou. (15:37:48)
Je po všem. Vítkovice si ve třetím rozhodujícím utkání zápas pohlídaly a výhrou 3:1 si zajistily účast v semifinále. Jakého budou mít soupeře, to ukáží výsledky ostatních zápasů.

55:40

Oba celky v plném počtu.

53:40

Domácí Beránek si odpyká dvě minuty za napadení, hostující Klodner dvě minuty za krosček.

53:28

Žďár právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku a snižují na rozdíl dvou branek díky JAROMÍRU PYTLÍKOVI – 3:1. Bez asistence.

51:36

Šance pro hosty, kteří díky Smolkově provinění vysokou holí hrají přesilovku.

51:02

49:02

Za hru vysokou holí je potrestán hostující Pytlík, Žďár se tak musí bránit.

47:30

Trejbal se postavil do středu ke kotouči, rozjel se na Malíka, ale nedokázal na něj vyzrát!!

47:30

Za držení domácího Smičky je nařízeno trestné střílení!

46:53

44:53

Za hru vysokou holí je vyloučen hostující Pachl.

42:53

Vítkovice právě vstřelily branku!
Uklidňující branku z pohledu Vítkovic střílí ADAM BERÁNEK, teď jsou to hosté, kteří se musejí snažit zvrátit nepříznivý stav zápasu – 3:0. Asistence: Josef Krejsa, Jakub Lewandowski.

40:07

Domácí začali pěkně zostra, hned první útok končí brankou, jejímž autorem je JOSEF KREJSA – 2:0. Asistence: Adam Beránek.

40:01

I přes několik vyloučení ve druhé části padla první branka utkání až necelé tři minuty před sirénou, puk ze sítě lovil hostující Novotný. Řada je teď na hostech, aby vyrovnali a poprali se o postup.
Další třetina začne přibližně v 14:41.

40:00

3:1

Branky a nahrávky: 38. Pastor (Beránek, Lewandowski), 41. Krejsa (Beránek), 43. Beránek (Krejsa, Lewandowski) – 54. Pytlík

HC Vítkovice Ridera: N. Malík (Dolíška) – Cubo, Kočí, Bystroň, Smolka, Zapletal, Raška, F. Plánka, Smička – Vojtovič, Tvrdý, Kylnár, Lewandowski, Zajíc, Brada, V. Plánka, Pastor, Ivan, Krejsa, Vjačka, Beránek,

SKLH Žďár nad Sázavou: Novotný (Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková – Jindra, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Puczek, Gergel, Hromádka

Rozhodčí: Volf – Novák, Blaha

05:15 ZNS 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Malenovský
06:23 ZNS 2 Černohorský, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
15:33 VIT 2 Smolka, sekání
25:17 VIT 2 Beránek, podražení
29:33 VIT 2 Plánka F., podražení