Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:59.
1. Juuse Saros (NSH) 25 zák., 1 gól, 96,2%

Trestné minuty: 9 – 13
Využité přesilové hry: 0/4 – 0/2
Bodyčky: 23 – 30
Vyhraná vhazování: 36% – 64%.
Je dobojováno! Sledovali jsme po všech stránkách vyrovnaný duel, na jehož konci jsou šťastnější hráči a fanoušci Nashvillu. Ten v sedmé minutě inkasoval z hokejky Brauna jako první, ještě před před přestávkou ale díky Johansenovi vyrovnal a v polovině zápasu se zásluhou Jamese Neala dostal do vedení. San Jose se hlavně ve třetí třetině dlouho snažilo vyrovnat, ke konci zápasu jeho tlak ale opadl a Sarose podruhé nepřekonalo. Branku na konečných 3:1 pro Predators pak v samotném závěru přidal Arvidsson.

59:44

Šance Žraloků na bodový zisk už jsou hodně malé. Pochopili to i fanoušci, kteří hojně opouští ochozy SAP Center.

Nashville právě vstřelil branku!
S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Subban se ujal kotouče a přes celé hřiště jej poslal směrem na prázdnou branku, před kterou vše jetě jistil VIKTOR ARVIDSSON a z několika centimetrů přidal třetí branku Nashvillu. Asistence: P. K. Subban.

58:34

Domácí se usadili v útočném pásmu a umožnili Jonesovi pustit do hry šestého hráče do pole!

58:07

Marleau nechal střelu na Burnsovi, do jehož střely se ale parádně položil Watson a vypomohl tím Sarosovi.

57:56

Hosté bez větších komplikací vyhodili a zahnali Marleaua zpět na domácí obrannou polovinu.

57:30

Vyloučení v týmu Nashville Predators (James Neal – 2 min., sekání). Sharks si dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny zahrají veledůležitou přesilovou hru!

57:16

Hertl ani další domácí hráči nic nevytěžili z velkého závaru před Sarosem a vzápětí měli porci štěstí, že si Ellis špatně zpracoval puk a předčasně ukončil rýsující se únik!

56:56

Saros se vydal za volným pukem, předal ho Subbanovi a ten bekhendem vyhodil alespoň k červené čáře.

1:3

Branky a nahrávky: 7. Braun (J. Thornton) – 13. Johansen (Josi), 31. Neal (C. Wilson), 59. Arvidsson (P. K. Subban)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, DeMelo, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Hansen – Bødker, Couture (A), Marleau – M. Karlsson, Hertl, Donskoi – J. Ward, Tierney, Haley.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Bitetto – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Parenteau – Neal (A), Järnkrok, C. Wilson – Watson, Sissons, McLeod.

Rozhodčí: Furlatt, Walsh – Cherrey, Knorr

06:18 SJS 1:0 Braun (J. Thornton)
07:32 NSH 2 Järnkrok, nedovolené bránění
12:10 NSH 1:1 Johansen (Josi)
14:08 SJS 2 Hansen, sekání
30:08 NSH 1:2 Neal (C. Wilson)