2:3

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)

12.03.2017, 17:00 • Martinské hokejové centrum • 54. kolo • Daniel Modrovský sk

Tipsport: 2.42 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin ani v poslednom zápase základnej časti nedokázal zvíťaziť nad Košicami. Tentoraz im podľahol 2:3 po predĺžení. Góly: 24. Markovič (Koyš, Pulli), 35. Rapáč (Surovka, Brňák) – 17. Jenčík, 31. Bartoš (Klíma, Vašíček), 64. Suja (Deyl, Hričina). (19:12:13)

63:07

Košice dali gól!
Rýchly protiútok hostí, ktorý zakončil JAKUB SUJA po asistenciách Radeka Deyla a Tomáša Hričinu.

62:39

Súboj Bartánusa s Bačikom. Oba tímy si dávajú pozor v obrane.

61:54

Šedivý si berie puk od brankára. Hostia sa teraz nechcú zbytočne pustiť do bezhlavého útočenia.

61:25

Heizer si po nahrávke od Koyša chcel vychutnať Habala. Ten sa nenechal okabátiť.

60:58

Koyš si berie puk ešte pred Jenčíkom. Domáci teraz vyčkávajú.

60:31

Suja nahodil puk na domáceho brankára. Dzubina ho neudržal, pomohol mu ale Kozák.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa v Martine zrodila v súboji s Košicami remíza. Na rad tak prichádza 5-minútové predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:37

Puk letí do stredného pásma. Košice sa oslobodzujú.

58:57

Korostin na Galamboša. Ešte v závere tretiny sa domáci hráči pokúšajú rozhodnúť.

58:24

Galamboš poslal puk vysoko nad bránku. Korostin sa ešte pokúša získať ho späť.

57:56

Deyl z prvej. Ďalekonosný pokus.

57:28

Markovič nahadzuje puk do útočného pásma. Odchádza striedať a prepúšťa svoje miesto Rapáčovi.