Další

Olympijské hry - Stolní tenis

Dvouhra (ženy) – 4. kolo

08.08.2016, 21:00

Němka zvládla napínavý set a postupuje do dalšího kola, celkově na sety vyhrála tento zápas 4:1. (22:06:06)
Koncovka páté sady posledního hraného zápasu je velice napíváná, aktuální skóre je 11:11.
Kim Song I postupuje do dalšího kola, šestý set rozhodl, že tato korejská tenistka vyhrála 4:2.
Kim Song vede v následujícím setu 4:1, Xue Li hraje nerozhodně.
Singapurská hráčka postupuje do dalšího kola, výsledek utkání je 4:1 pro Yu Mengyu.
Hang Ying vede 3:1, protože ve čtvrté sadě porazila svoji soupeřku 11:2.
Kim Song I taktéž vede a dělí ji vyhraný set od postupu do dalšího kola.
Singapurská hráčka zvyšuje své vedení v zápase na 3:1.
Čtvrtý set zápasu mezi Li a Ying vyznívá lépe pro Němku, ta vede 5:0.
V evropském zápase bude ještě drama, Francouzka snižuje na rozdíl jediného setu.
Singapurská hráčka vede v zápase 2:1, ta z Taiwanu právě srovnala krok s Kim Son-I.
Vypadá to, že Chen Szu-Yu srovná stav zápasu 2:2. Momentálně předvádí vynikající tenis.
Korejská hráčka vede ve třetím dějství o tři body, celkem 7:4.
Němka stejným výsledkem získává i druhou sadu a vede 2:0.
Je konec, Ting Nig doslova přejela svoji soupeřku 4:0, v celém zápasu ji dovolila pouze 4 body na set v průměru.
Han Ying vede v zápase 2:0 a čínská hráčka je dva body od postupu.
Chen Szu-Yu snižuje stav utkání na 1:2 v její neprospěch.
Ting Nig vede ve čtvrtém setu 5:2, tento zápas byl už předem vyhraný.
Jeon Jihee srovnává stav utkání na 1:1.