Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 2. den
*13:00, konec
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 3. den
14:00, konec
Cross country jednotlivci
15:00, konec • Vítěz: Burton (AUS)
Cross country týmy
15:00, konec • Vítěz: Austrálie
Do 56 kg - finále (muži)
00:00, konec • Vítěz: Qingquan (CHN)
Do 62 kg (muži)
15:00, konec • Vítěz: Nevo Ioane (SAM)
Do 58 kg (ženy)
17:30, konec
Do 58 kg - finále (ženy)
20:30, konec • Vítězka: Sukanya Srisuratová (THA)
Do 57 kg - dopolední část (ženy)
15:00, konec
Do 73 kg - dopolední část (muži)
15:00, konec
Do 57 kg - odpolední část (ženy)
20:30, konec • Vítěz: Silvaová (BRA)
Do 73 kg - odpolední část (muži)
20:45, konec • Vítěz: Š. Ono (JPN)
C2 - rozjížďky (muži)
17:30, konec • Vítěz: Slovensko
K1 - rozjížďky (ženy)
18:10, konec • Vítěz: Hornová (ITA)
Párová čtyřka - opravy (muži)
13:30, konec • Vítěz: Německo
Párová čtyřka - opravy (ženy)
13:40, konec • Vítěz: Nizozemsko
Osma - rozjížďky (ženy)
13:50, konec • Vítěz: USA
Osma - rozjížďky (muži)
14:10, konec • Vítěz: V. Británie
Skif - opravy (muži)
14:30, konec • Vítěz: Kim (KOR)
Skif - opravy (ženy)
15:00, konec • Vítěz: Svennungová (SWE)
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži)
15:30, konec • Vítěz: Nizozemsko
Dvojskif - opravy (ženy)
15:40, konec • Vítěz : Německo
Dvojskif - opravy (muži)
15:50, konec • VÍtěz : Velká Británie
Čtyřka bez kormídelníka lehké váhy - opravy (muži)
16:00, konec • Vítěz: Francie
Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (ženy)
16:10, konec • Vítěz: Nizozemsko
Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (muži)
16:50, konec
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (ženy)
17:30, konec • Vítěz: V. Británie
Čtyřka bez kormidelníka - rozjížďky (muži)
18:00, konec
100m motýlek - finále (ženy)
03:03, konec • Vítěz: Sjöstromová (SWE)
200m volný styl - semifinále (muži)
03:11, konec • Vítěz: Sun Yang (CHN)
100m prsa - semifinále (ženy)
03:29, konec • Vítěz: Kingová (USA)
100m prsa - finále (muži)
03:57, konec • Vítěz: Peaty (GBR)
400m volný styl - finále (ženy)
04:01, konec • Vítěz: Ledecká (USA)
100m znak - semifinále (muži)
04:12, konec • Vítěz: Murphy (USA)
100m znak - semifinále (ženy)
04:36, konec • Vítěz: Bakerová (USA)
4 x 100 m volným stylem - finále (muži)
04:54, konec • Vítěz: USA
200m volný styl - rozplavby (ženy)
18:02, konec
200m motýlek - rozplavby (muži)
18:34, konec
200m polohový závod - rozplavby (ženy)
18:56, konec
Vzduchová puška - kvalifikace (muži)
14:00, konec • Vítěz: Campriani (ITA)
Trap - den druhý (muži)
14:30, konec • Vítěz: Pellielo (ITA)
Vzduchová puška - finále (muži)
17:00, konec • Vítěz: Campriani (ITA)
Trap - finále (muži)
20:00, konec • Vítěz: Glasnovič (CRO)
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži)
14:00, konec
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy)
14:26, konec
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži)
20:00, konec
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy)
20:26, konec
Dvouhra (ženy) – 3. kolo
*23:00, konec
Dvouhra (muži) – 3. kolo
01:00, konec
Dvouhra (ženy) – 3. kolo
15:00, konec
Dvouhra (muži) – 3. kolo
17:00, konec
Dvouhra (ženy) – 4. kolo
21:00, konec
Dvouhra (muži) – 4. kolo
22:15, konec
Do 81 kg - odpolední předkola (muži)
*23:55, konec
Do 49 kg - dopolední předkola (muži)
16:00, konec
Do 69 kg - dopolední předkola (muži)
17:00, konec
Do 75 kg - dopolední předkola (muži)
17:50, konec
Do 91 kg - dopolední předkola (muži)
18:40, konec
Do 49 kg - odpolední předkola (muži)
22:00, konec
Do 69 kg - odpolední předkola (muži)
23:00, konec
Do 75 kg - odpolední předkola (muži)
23:30, konec
10m věž synchron (muži)
21:00, konec • Vítěz: Čína
Kvalifikace (ženy) - subdivize 4
*22:30, konec
Kvalifikace (ženy) - subdivize 5
01:30, konec
Týmy (muži) - finále
21:00, konec • Vítěz: Japonsko
Šavle, jednotlivci (ženy)
14:00, konec • Vítěz: Jana Jegorianová (RUS)
Nizozemsko - Irsko
*23:00, konec • 5:0 (Sk. B)
Brazílie - Belgie
00:30, konec • 0:12 (Sk. A)
Austrálie - Španělsko
01:30, konec • 0:1 (Sk. A)
Německo - Indie
16:00, konec • 2:1 (Sk. B)
Kanada - Argentina
17:30, konec • 1:3 (Sk. B)
Nizozemsko - Španělsko
*17:30, konec • 5:0 (Sk. A)
Austrálie - USA
15:00, konec • 1:2 (Sk. B)
Nový Zéland - Německo
18:30, konec • 1:2 (Sk. A)
Nizozemsko - Jižní Korea
22:00, konec • 4:0 (Sk. A)
Indie - Velká Británie
23:00, konec • 0:3 (Sk. B)
Srbsko - Řecko
14:00, konec • 9:9 (Sk. A)
Itálie - Francie
15:20, konec • 11:8 (Sk. B)
USA - Španělsko
16:40, konec • 9:10 (Sk. B)
Maďarsko - Austrálie
18:00, konec • 9:9 (Sk. A)