Další

Olympijské hry - Judo

Do 57 kg - dopolední část (ženy)

08.08.2016, 15:00 • Carioca Arena 2 • Pavel Černý

Tímto výsledkem je tedy uzavřen dopolední program a o medaile se judistky ve váhové kategorii do 57 kilogramů utkají v odpolední části. (17:53:20)

Souboj mezi Francouzkou a Japonkou dospěl až do Golden Score, kde Macumotová získala výhru na Waza-Ari.

Rumunka Caprioriuová se nezdržela ani celou minutu a dokázala neuvěřitelně rychle udeřit, takže postupuje do semifinále!
Kromě tohoto souboje uvidíme i poslední čtvrtfinále mezi Čchen-Ling Lieon (TPE) a Corinou Caprioriuovou (ROU).
Další čtvrfinálový souboj bude mezi Japonkou Macumotovou a Francouzkou Paviaovou.

K radosti domácího publika postupuje dále i Rafaela Silvaová, která získala deset bodů díky Waza-Ari a Maďarka nedokázala odpovědět.

Klání dospělo až ke Golden Score, kde dostala další shido Monteirová, takže dále postupuje Mongolka.
Utkání pokračuje velice vyrovnaně a o postupující zřejmě rozhodne nepatrná chyba.
Po dvou minutách bylo k vidění pouze jedno shido na každé straně.
Ženské čtvrtinále právě začíná a jako první se utkají Dorjsurenová s Monteirovou.

Dvojice pro čtvrtfinále jsou následující:
Sumiya Dorjsurenová (MGL) – Telma Monteirová (POR)
Rafaela Silvaová (BRA) – Hedvig Karakasová (HUN)
Kaori Macumotová (JPN) – Automne Paviaová (FRA)
Čchen-Ling Lieon (TPE) – Corina Caprioriuová (ROU)
A Automne Paviaové se nakonec přeci jen podařilo uhájit těsný náskok a postupuje do čtvrtfinále.
Sledujeme velice vyrovnaný boj, kde prozatím vede díky jedné povedené technice Francouzka.
Máme před sebou poslední souboj této fáze turnaje mezi Britkou Nekodou Smytheovou-Davisovou a Francouzkou Automne Paviaovou.
Rumunka dvakrát získala body za yuko a postupuje přes svou soupeřku do čtvrtfinále.
Japonka strávila se svou soupeřkou pouze něco málo přes minutu a přesvědčivě postupuje do další fáze.
Do boje vyráží opět dvě dvojice: Kaori Macumotová (JPN) – Zoulehia Abzetta Dabonneová (CIV) a Corina Caprioriuová (ROU) – Nora Gjakovová (KOS).
Portugalské reprezentantce se nakonec podařilo Novozélanďanku udolat 2:0.
Ve druhém utkání vede Portugalka 2:0 a snaží se ubránit vedení až do konce duelu.